Mobilā versija
+5.2°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
10. marts, 2016
Drukāt

Irāna izmēģina ballistiskās raķetes

IRAN-IRAQ-POLITICS-ROUHANI-ANNIVERSARY

A military truck carries a Qadr medium-range missile past a portrait of Iranian supreme leader, Ayatollah Ali Khamenei, during the annual military parade marking the anniversary of the start of Iran's 1980-1988 war with Iraq, on September 22, 2015, in the capital Tehran.

Neraugoties uz jaunu ASV sankciju draudiem, Irāna vakar izmēģinājusi divas ballistiskās raķetes, kas spēj sasniegt Izraēlu, pavēstīja Irānas bruņoto spēku pārstāvji.

No poligona valsts ziemeļos tika izšautas divas raķetes “Qadr”, kas trāpīja mērķiem 1400 kilometru attālumā valsts dienvidos, vēsta Irānas mediji. Izraēlas pilsētas Telaviva un Jeruzaleme atrodas no Irānas rietumu robežas aptuveni 1000 kilometru attālumā. “Mēs esam izstrādājuši raķetes ar 2000 kilometru darbības rādiusu, lai tās no droša attāluma spētu trāpīt mūsu ienaidniekam – cionistu režīmam,” sacīja Revolūcijas gvardes ģenerālis Amirs Hadžizade. ASV Valsts departaments paziņojis, ka jautājums par raķešu izmēģinājumu tiks izvirzīts apspriešanai ANO Drošības padomē. ASV Pārstāvju palātas spīkers brīdinājis, ka var tikt izvirzīts jautājums par jaunu sankciju noteikšanu Irānai sakarā ar ANO Drošības padomes rezolūciju neievērošanu.

Pievienot komentāru

Zviedrijā atklās pasaulē pirmo ledus viesnīcu, kas darbosies visu gaduZviedrijā decembra vidū plānots atklāt pasaulē pirmo no ledus veidoto viesnīcu, kas darbosies visu gadu.
Draugiem Facebook Twitter Google+