Latvijā
Kriminālziņas

Izmisusi māte lūdz policistu palīdzību, lai tiktu galā ar dēlu2

Foto – LETA

Ap plkst. 23. 00 vakarā kārtībsargi saņēmuši ziņu no kādas vecāka gada gājumu kundzes. Viņa informēja, ka dzīvesvietā ieradies jau sen kā pilngadību sasniegušais dēls alkohola reibumā un ir izvērties konflikts, kura laikā mātei izteikti draudi par fizisku izrēķināšanos, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Brīdī, kad dzīvesvietā ieradās policija, šā stāsta “varonis” bija iegājis vannā. “Ārā viņu nevar dabūt, viņš mazgājās. Viņš man te sāka, podu salauza… Ir, ir gaisma. Ar visādiem vārdiem apsaukājās,” skaidroja satrauktā sieviete.

Lai arī sākumā klauvējieni pie vannas istabas durvīm palika bez atbildes, drīz vien kārtības sargi tomēr sastapušies ar skandalētāju un kļuvis skaidrs, ka kundze nepārspīlē. Lai nedaudz atvēsinātu karstgalvi, likumsargi demonstrē elektrošoka pistoli un vismaz uz brīdi iestājas miers. Tomēr ne uz ilgu laiku. Kādā mirklī aizturētais nolemj, ka tā ir laba doma – pagrūst policistu.

Tomēr, pat vārtoties pa flīzēm, skandalētājs nespēj nomierināties. Lamājas, sper un cenšas izrauties no likumsargu tvēriena. Vēl 40 sekunžu ķīviņš un elektrošoka pistolei tomēr izdodas mainīt vīrieša noskaņojumu un tālākos plānus.

LA.lv