×
Mobilā versija
+11.7°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
27. marts, 2014
Drukāt

Izsaukumā policistiem uzbrūk agresīvi vīrieši kunga prātā (1)

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Rīgā otrdien vairāki piedzērušies vīrieši nodarījuši miesas bojājumus diviem policistiem, kuri bija devušies izsaukumā par zādzību, liecina Valsts policijas (VP) informācija.

Rīgas Brasas policijas iecirknī otrdien ap plkst.20 no kāda cietušā saņemts izsaukums, ka Rīgā, Vidzemes alejā viņam nozagtas personīgās mantas. Policijas darbinieki nekavējoties izbrauca uz notikuma vietu, lai noskaidrotu lietas apstākļus.

Ierodoties norādītajā adresē, policisti dzīvoklī sastapa četrus vīriešus, kuri bija nodevušies kopīgai alkohola lietošanai, taču pašu cietušo tur nesastapa. Policijas darbinieki vīriešiem palūdza uzradīt personu apliecinošus dokumentus, taču trīs no viņiem sāka uzvesties ļoti agresīvi un necenzēti lamāties.

Agresīvi noskaņotie vīrieši abiem policijas darbiniekiem uzbruka, saplēšot formas tērpus un nodarot miesas bojājumus. Policistiem izdevās uzbrucējus aizturēt un izsaukt papildspēkus.

Visus trīs aizturētos nogādāja Rīgas Brasas policijas iecirknī, kur noskaidrotas vīriešu personības. Aizturētie ir divi 1979. gadā un divi 1980. gadā dzimuši vīrieši.

Par šo gadījumu sākts kriminālprocess par uzbrukumu varas pārstāvim. Noskaidrots, ka viens no 1980.gadā dzimušajiem vīriešiem jau atradies meklēšanā Saldus policijas iecirknī par piesavināšanos. Trešdien tiesa vīrietim piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ja uzbrūk, tad ir tiesības šaut. Ko Latvijas policiti vilcinājas?

Draugiem Facebook Twitter Google+