×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.8°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
25. janvāris, 2013
Drukāt

Izsludina pieteikšanos Liepājas Kultūras balvai

liepaja252

Liepājas Kultūras pārvalde izsludinājusi pieteikšanos Liepājas Kultūras balvai, informēja Kultūras pārvaldes attīstības projektu vadītāja Krista Kalnarāja.

Balva tiek izsludināta jau otro gadu ar mērķi izcelt jaunas, izcilas, radošas idejas, kas kultūrā realizētas iepriekšējā gada laikā un veicinājušas Liepājas tēla pozitīvu atpazīstamību Latvijā un starptautiskā mērogā.

Liepājas pašvaldība Kultūras balvas pasniegšanas tradīciju iedibināja 2012. gadā, nosakot 3000 latu lielu balvas fondu, lai atbalstītu jaunu iniciatīvu veidošanos un pateiktos par izciliem sasniegumiem kultūras nozarē Liepājā. Pirmo Liepājas Kultūras balvu saņēma Liepājas teātris par izciliem sasniegumiem Latvijas profesionālo teātru skatē “Spēlmaņu nakts”, Krievijas teātru festivālā “Zelta Maska” un spožiem iestudējumiem 2011. gadā.

Arī šogad Liepājas Kultūras balvas pretendents var būt gan fiziska, gan juridiska persona (kolektīvs, individuāls sasniegums, pasākums vai norise, kas apliecina izcilību, kreativitāti un nodrošinājis pozitīvu Liepājas publicitāti Latvijas, Eiropas vai pasaules mērogā). Pretendentus balvai var izvirzīt gan fiziskas, gan juridiskas personas, pamatojot pretendenta sasniegumus ar aprakstu un materiāliem, kas šo sasniegumu pierāda (diplomi, goda raksti, publikācijas masu medijos u.tml.).

Atbilstoši nolikumam noformētus un sagatavotus pieteikumus Liepājas Kultūras balvai var iesniegt līdz 2013. gada 20. februāra plkst.16 Liepājas Kultūras pārvaldē, Liepājas Latviešu biedrības namā 2. stāvā, 96. kabinetā. Balvas nolikums pieejams Liepājas Kultūras pārvaldē un tās mājaslapā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+