×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.3°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
21. februāris, 2014
Drukāt

Janukovičs izsludina prezidenta pirmstermiņa vēlēšanas (2)

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

A protestor holds a sign reading " EU sanctions for Yanukovich" during the "Stretch out your hand to Ukraine" demonstration against the escalation of anti-government protests in Ukraine on January 25, 2014 in Vilnius. The protestors built a human chain between the European Commission Representation office in and the Ukraine Embassy in Lithuania. AFP PHOTO / PETRAS MALUKAS

 Ukrainas prezidents Viktors Janukovičs piektdien paziņojis, ka izsludina prezidenta pirmstermiņa vēlēšanas un atgriešanos pie 2004.gada konstitūcijas.

“Paziņoju par to, ka iniciēju prezidenta pirmstermiņa vēlēšanas. Tāpat iniciēju atgriešanos pie 2004.gada konstitūcijas ar pilnvaru pārdali par labu parlamentārai republikai,” teikts Janukoviča paziņojumā prezidenta mājaslapā.

Tāpat Janukovičs aicināja sākt procedūru nacionālās uzticības valdības izveidei.

Kā jau ziņots, Ukrainas krīzes noregulējuma sarunu dalībnieki piektdienas rītā vienojās par nosacījumiem izejai no pašreizējās situācijas.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Izsludināt ir viens,bet reali izdarīt pavisam cits.Jankoviča runas līdz šim nesakrīta ar izdarītajiem darbiem…..

  2. Ukrainas krīzes noregulējuma sarunu dalībnieku vidū nav tie radikāļi, kuru prasības joprojām tiek izvirzītas Madanas laukumā! Vārdu sakot – sarunas nav vestas ar īstajiem pārstāvjiem!

Draugiem Facebook Twitter Google+