Mobilā versija
+1.0°C
Līvija, Līva, Andra
Pirmdiena, 27. februāris, 2017
27. februāris, 2015
Drukāt

Janvārī un februārī LB kasēs pret eiro apmainīti 1,27 miljoni litu

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Janvārī un februārī Latvijas Bankas kasēs apmainīts 1,27 miljoni litu, kas ir ekvivalents aptuveni 370 000 eiro.

Mainīt nestās summas ir dažādas, jo šo iespēju izmanto ne tikai iedzīvotāji, bet arī atsevišķi uzņēmumi, tostarp tie, kuri nodarbojas ar valūtas maiņas pakalpojumiem, informēja centrālajā bankā.

Šāda iespēja – samainīt litu banknotes pret eiro par oficiālo pārejas kursu (3,4528 liti par vienu eiro) – Latvijas Bankas kasēs Rīgā, tāpat kā citu eirozonas valstu centrālajās bankās, būs vēl tikai šodien. Pēc tam litus varēs apmainīt Lietuvā – pastā, komercbankās – un bez laika ierobežojuma – Lietuvas centrālajā bankā.

Kā ziņots, Lietuva gadumijā pievienojās eirozonai, kļūstot par tās 19.dalībvalsti.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+