×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
13. maijs, 2014
Drukāt

Jauna, “LA.lv” izvietota aplikācija palīdzēs izlemt, par ko balsot EP vēlēšanās (5)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Eiropas mājā šodien prezentēta aplikācija “EUVOX 2014”, kas palīdzēs ES valstu pilsoņiem izlemt, par kuru politisko spēku balsot Eiropas Parlamenta vēlēšanās. Aptaujā var piedalīties arī portālā “LA.lv”.

Organizācijas “Iniciatīva Eiropai” un Eiropas Parlamenta komunikācijas ģenerāldirektorāta atbalstītais projekts “EUVOX 2014” piedāvā tiešsaistē atbildēt uz jautājumiem, kas iedzīvotājiem palīdzēs noteikt sava politiskā viedokļa sakritību ar Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās startējošajām partijām, informēja projekta pārstāve Arta Legzdiņa.

Kā prezentācijas laikā uzsvēra Latvijas Universitātes profesors Jānis Ikstens, kurš ir Latvijas versijas autors, šī aplikācija palīdzēs ne vien noskaidrot sava viedokļa sakritības pakāpi ar dažādām partijām, bet vienlaikus arī būs palīgs, lai ātri iepazītos ar politisko partiju programmām. Turklāt izmantojot aplikāciju iespējams uzzināt arī to, ar kurām partijām citās ES valstīs sakrīt viedoklis gan ekonomiskajos, gan sociālajos jautājumos.

Līdz Eiropas Parlamenta vēlēšanām ir palikušas tikai 11 dienas. Daudzās Eiropas valstīs par “EUVOX 2014” ir ļoti liela sabiedrības interese. Piemēram, Zviedrijā “EUVOX 2014” aptauju jau tās darbības laikā ir aizpildījuši 467 542 iedzīvotāju, Lietuvā 6 528 cilvēku, bet Igaunijā – 14 051.

“EUVOX” ir izvietota sociālajos tīklos “Facebook” un “Twiter”, portālā “LA.lv”, to tāpat var var lietot, apmeklējot interneta vietni www.euvox.eu/lv.

velesanu_kompass   KLIKŠĶINI UZ ŠĪS SAITES VAI ATTĒLA AUGSTĀK UN PIEDALIES APTAUJĀ!

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Izvēlēties nav viegli Atbildēt

    Politiskās partijas “Latvijas attīstībai” avīzē lasu: “Pasaulē pazīstamā operdziedātāja Kristīne Opolais no savas pieredzes zina,ka Andrejs Žagars savas vadītāja spējas ir pierādījis praksē”! Bet savas lioeliskās vadītāja spējas praksē taču ir pierādījuši arī Čingishans,Jānis Briesmīgais,Hitlers,Staļins,Maoczeduns, Pols Pots un Kimirsens! Nav arī ne mazāko šaubu,ka “Ēiroparlamenta vēlēšanas ir iespēja vērst savu dzīvi uz labo pusi”,kā apgalvo Eirodeputāta kandidāts Vladimirs Reskajs! Tāpat,kurš gan centīsies apgāzt Eirodeputāta kandidātaJura Pūces teikto,ka”Latviju beidzot ir jāpārstāv tiem,kuri gatavi aktīvi aizstāvēt tās intereses”! Kā gan citādi! Tikai,kuri tie ir?

  2. Pēc asptaujas, tiesa, ar nelielu punktu starpību, iznāk, ka man drīzāk vajadzētu balsot par ZZS vai Repšes veidojumu, nevis Nacionālo Apvienību. Absurds! Dalījums ”labējs” – ”kreiss” ir pārāk formāls, tas neatbilst praktiski neviena domājoša cilvēka reālajām prioritātēm. Piemēram, ja es vēlos, lai valsts kontrolē lielus globālā finansu kapitāla pārvaldītus uzņēmumus, tai pat laikā dodot maksimālu brīvību mazajiem un vidējiem nacionālajiem uzņēmējiem, ja vēlos, lai tiktu radīti maksimāli izdevīgi nosacījumi ražotājiem uz starpnieku un augļotāju rēķina, lai maksimāli iespējamās sociālās garantijas saņemtu ģimenes ar maziem bērniem un studenti, pensionāru problēmas attiecīgi risinot uz krietnas pensijas vecuma palielināšanas rēķina – mani rezultāti aptaujā būs identiski ar cilvēku, kurš minētajās pozīcijās ir noskaņots pilnīgi pretēji…

  3. Izgāju cauri aptaujai, pilnīgi garām! Jo tās radītāji nav sapratuši, ka partiju programmās var sarakstīt Dieva lietas, gan kreisas, gan arī labējas, bet galvenie jau būs tie īstenotāji, kandidāti… Un kad man LSDSP sarakstā cenšas iesmērēt Dinēviču ka sociāldemokrātu pie tam apgalvojot, ka viņš būs godīgs, sirdsskaidrs un tīrs, tad man jāsmejas pilnā galvā! Un tā praktiski visu partiju sarakstos, cirks ne vēlēšanas!

  4. Mūsu partijām aplikācija nav piemērojama!

  5. Interesanti

Draugiem Facebook Twitter Google+