Mobilā versija
+4.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
23. marts, 2016
Drukāt

Jauna studentu līdere (1)

Foto no www.lsa.lvFoto no www.lsa.lv

Sestdien Latvijas Studentu apvienības (LSA) ikgadējā kongresā ievēlēta jauna apvienības prezidente – Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas maģistrantūras studente Maira Belova, kura saņēma 157 studējošo pārstāvju balsis.

M. Belova līdz šim vadījusi LSA Sociālo virzienu un bijusi LSA pārstāve Augstākās izglītības padomē. Pirms tam vairākus gadus viņa darbojusies arī Latvijas Universitātes Studentu padomē. Jaunā LSA prezidente solīja strādāt pie studentu interešu pārstāvēšanas un aizstāvēšanas, studentu vienotības un kustības stiprināšanas. M. Belova vēlēšanās bija vienīgā kandidāte uz prezidenta amatu. Līdz šim LSA vadīja Rīgas Tehniskās universitātes studente Ilva Grigorjeva, kura uz atkārtotu pārvēlēšanu nepieteicās. LSA Kongresā piedalījās aptuveni 170 studenti no gandrīz visām Latvijas augstskolām.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. cik augstu kotējas tāds amats norāda jau
    ka VIENĪGĀ …

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (21)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+