Horoskopi un mistika
Horoskopi

Jaunas idejas un aizraušanās, bet nezaudē veselo saprātu! Horoskopi 11. – 17. februārim0

Foto: Shutterstock

Auns

Viņš ir enerģijas pilns un noskaņots rīkoties. Tiesa, pat pārāk enerģiski, var gadīties, ka viņa iniciatīvas un priekšlikumi nenāk gluži īstajā laikā. Būtu labāk, ja viņš būtu nedaudz apdomīgāks un vairāk pievērstu uzmanību jau iesāktajiem darbiem.

Vērsis

Labvēlīgs laiks visam, kas saistīts ar atrašanos sabiedrībā, attiecību dibināšanu un spodrināšanu, kultūras un izklaides pasākumiem. Attiecības ģimenē šimbrīžam labāk tomēr nekārtot. Toties uz priekšniecības labvēlību gan var cerēt…

Dvīņi

Daudz jaunu ideju, taču lielākoties ne visai reālas, sevišķi, ja tās saistītas ar jauninājumiem; labāk veiksies jau vecā un zināmā piemērošana šodienas ap­stākļiem. Attiecību ar mīļajiem kārtošanu traucēs raudzīšanās pagātnē.

Vēzis

Darbā šonedēļ vajadzētu aprobežoties ar kārtējiem pienākumiem un neko īpašu nepasākt, taču arī slinkot nevajadzētu. Sākt ko jaunu traucēs pārlieka lūkošanās pagātnē. Iespējama arī savu spēju pārvērtēšana. Attiecības ģimenē jaukas, mīļas un sirsnīgas.

Lauva

Zvaigžņu izvietojums sekmē pārlieku pievēršanos materiālām vērtībām un komforta meklējumiem. Tas var traucēt gūt panākumus darbā un nenāks par labu arī finansiālajai situācijai. Veiksies viss, kas saistīts ar mīlas lietām.

Jaunava

Profesionālajā darbībā labvēlīgs laiks visu veidu kontaktu veidošanai un arī kopšanai. Labāk veiksies kolektīvi darāmie darbi. Ieteicams vairāk uzmanības pievērst savam izskatam, taču paļauties vajadzētu galvenokārt uz savu, ne citu gaumi.

Svari

Gan darbā, gan mājās planētas dāvās panākumus un iespēju gan strādāt, gan atpūsties harmoniskā vidē. Viss būs darāms mierīgi, bez steigas, taču arī neslinkojot. Brīvo laiku ieteicams pavadīt kopā ar ģimeni, taču tikai mājās sēdēt arī nevajadzētu.

Skorpions

Laiks cītīgi turpināt iesākto un, ja vien neslinkos, panākumi neizpaliks. Jauno ideju realizāciju gan labāk vēl nedaudz atlikt, taču aizmirst tās nevajadzētu – var gadīties, ka tām vienkārši vēl nav pienācis īstais laiks.

Strēlnieks

Optimisms un veiksme palīdzēs tikt galā pat ar sarežģītām situācijām, taču apdomīgumu zaudēt nevajadzētu – pārspīlēts un nevajadzīgs risks var arī neattaisnoties. Piemērots laiks, lai palīdzētu citiem un kulturāli atpūstos.

Mežāzis

Joprojām labvēlīgs laiks gūt panākumus ar cītīgu darbu un piepildīt nodomāto. Labāk tomēr turpināt jau agrāk sāktos darbus – šobrīd būs grūti atrasties īstajā vietā un laikā, lai ierosinātu ko jaunu. Būs visas iespējas brīvo laiku pavadīt patīkamā sabiedrībā.

Ūdensvīrs

Arī viņš cītīgi strādās un panākumi neizpaliks. Tikt galā ar sarežģītām situācijām palīdzēs optimisms, apķērība, arī veiksme. Piemērots laiks, lai palīdzētu citiem. Planētas sekmē tuvāku un tālāku zemju iepazīšanu.

Zivis

Daudz jaunu ideju un spēja modināt simpātijas sarunu biedros palīdzēs rast tām atbalstu. Tiesa, planētas noskaņo arī uz tukšu salmu kulšanu, tāpēc šī iespēja var palikt neizmantota. Lai kā arī būtu, laiks šonedēļ būs pavadīts patīkami…

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Neapdomīga rīcība var dārgi izmaksāt! Horoskopi 14.oktobrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Gaidāma pretrunīga nedēļa! Horoskopi no 14. līdz 20. oktobrim 1
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Emocijas tevi bremzēs! Horoskopi 13. oktobrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Latvijā
“Naudas trūkums budžetā – tā ir standarta situācija.” Saruna ar finanšu ministru 1
3 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO: “TTT Rīga” Eirolīgas sezonu sāk ar neveiksmi
1 stunda
SK
Skaties.lv
Ekonomika
Pēc incidentiem Šveicē pārbauda arī “airBaltic” izmantoto “Airbus A220” dzinējus
44 minūtes
LE
LETA
Dabā
Trešdien daudzviet Latvijā pārspēts siltuma rekords 1
4 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: Gāja tumsā bez atstarotāja – uz šosejas pie Grobiņas nāvējoši notriekts gājējs
36 minūtes