×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
16. marts, 2016
Drukāt

Jaunās māmiņas nāve Tukumā: konstatē, ka dzemdībās pieļauti pārkāpumi (1)

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

Saistībā ar kādas jaunās māmiņas nāvi Tukuma slimnīcā pagājušajā gadā ārstniecības personai ir piemērota administratīvā atbildība, informēja Veselības inspekcijas preses sekretāre Agita Antonāne.

Inspekcija ir veikusi ekspertīzi par gadījumu, kad Tukuma slimnīcā pagājušā gada septembrī pēc dzemdībām mirusi sieviete, un konstatējusi, ka ir pieļauti pārkāpumi dzemdību palīdzības nodrošināšanā.

Šie pārkāpumi ir pielīdzināmi veselības aprūpes pārkāpumiem, un saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksu ir sodīta ārstniecības persona. Soda apmēru inspekcija neizpauž.

Savukārt Tukuma slimnīcai ir uzdots ieviest darba organizācijas korekcijas.

Arī mirušās sievietes tuvinieki ir informēti par konstatētajiem pārkāpumiem un iespēju vērsties Ārstniecības riska fondā, lai pieprasītu atlīdzību par sievietes nāvi.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Veselības inspekcija ir veikusi ekspertīzi par gadījumu, kad Tukuma slimnīcā pagājušā gada – 2015.gada septembrī pēc dzemdībām mirusi jaunā māmiņa, un konstatējusi, ka ir pieļauti pārkāpumi dzemdību palīdzības nodrošināšanā.
    ————————————————-
    Latvija ieņem 1.vietu Eiropā jauno māmiņu un zīdaiņu mirstības ziņā!
    padomju gados ar sū PADZĪTU no slimnīcas tādus “ārstus” un ATŅEMTU ārsta diplomu/ licenci!
    Tik tālu DEGRADĒJUŠIES, ka pie tik maza iedzīvotāju skaita NESPĒJ (ir par stulbu!) sniegt KVALITATĪVU medicīnisko palīdzību … Tikai kad TRULAJĀ purnā iegrūž naudu, tikai tad sāk kustināt trekno pakaļu …

Draugiem Facebook Twitter Google+