×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
18. marts, 2013
Drukāt

Jaunās paaudzes mūziķi festivāla “Windstream” koncertos

orkestrisriga_180320132

Latvijas, Igaunijas un Francijas jaunie mūziķi šogad piedalīsies Pavasara festivālā “Windstream”, kas tiks atklāts 20.martā Lielajā ģildē.

Jau Atklāšanas koncertā uzstāsies vokālā grupa “Framest”, igauņu trompetists Ārne Ots un mežradznieks Māris Evelons. Nākamajos koncertos solisti būs franču arfiste Anaella Turē, vokālisti Liene Kinča un Valdis Jansons, klarnetisti Jānis Tretjuks un Raivo Lallo, diriģents Andris Poga. Festivāla rīkotājs – Profesionālais pūtēju orķestris “Rīga.
Festivāla koncerti notiks 24. martā Rīgas Domā, 29. martā Rīgas Sv. Jāņa baznīcā, 1. aprīlī Mazajā Ģildē. Ikvienam rīdziniekam, kas mīl pavasari, domāts pasākums Līvu laukumā „Lielā diena lai skan!” 1. aprīlī plkst. 15.00.
Pavasara festivāla “Windstream” Noslēguma koncerts notiks 6. aprīlī Lielajā Ģildē ar virkni pirmatskaņojumu Latvijā: Serža Lancena Koncerts arfai un orķestrim, kurā soliste būs starptautisko konkursu laureāte Anaela Turē (arfa, Francija), Makalistera skaņdarbs divām klarnetēm ar orķestri „Freebirds”, Johana de Meija un Maikla Dogertija oriģinālmūzika. Koncertu diriģēs Mārtiņš Ozoliņš. 
Plašāka informācija par Pavasara festivāla “WINDSTREAM” koncertiem ir pieejama www.facebook.com/RIGAorchestra un www.music.lv/riga. Festivāla dienasgrāmata www.draugiem.lv/windstream un www.twitter.lv/orkestrisRIGA.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+