×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.1°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
5. oktobris, 2017
Drukāt

Jaunas ziņas par traģēdiju Grobiņas novadā: policijai ļoti svarīga informācija no aculieciniekiem (7)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Valsts policija sniegusi sīkākas ziņas par traģisko ceļu satiksmes negadījumu Grobiņas novadā.

Šodien ap plkst. 12.10 Valsts policijā tika saņemta telefoniska informācija no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, ka Grobiņas novadā, Bārtas pagastā uz autoceļa Grobiņa-Bārta-Rucava notikusi sadursme starp divām automašīnām.

Negadījumā iesaistīta automašīna “Volkswaen Golf”, kuru vadīja 1943.gadā dzimis vīrietis un automašīnu “KIA”, kuru vadīja 1969.gadā dzimis vīrietis. Negadījumā dzīvību zaudēja abi automašīnas vadītāji un automašīnas “Volkswagen Golf” pasažiere – 1950.gadā dzimusi sieviete. Automašīnu “KIA” vadīja Valsts policijas darbinieks, kurš atradās atvaļinājumā no šā gada septembra beigām un brauca ar savu privāto automašīnu.

Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess, taču šobrīd negadījuma apstākļi ir neskaidri, tāpēc izmeklēšanai ļoti svarīga būtu aculiecinieku sniegtā informācija. Iedzīvotājus, kuri ir bijuši aculiecinieki šim negadījumam, policija lūdz zvanīt pa tālruņa numuru 110.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. varbūt 74 gados vairs nevajag varīt auto

  2. domāju, ka viss bija traģiski vienkārši. Pirmkārt jau tas, ka pēc priekšējiem stikliem izskatās, ka neviens nebija šnallējies, un autiņi nav izmisīgi sisti. Bildes ir liepājnieku portālā. Tur ceļš iet līkumā, un vai visi šoferi zin, ka parasti līkums tiek ņemts pa vidu. It īpaši, ja ceļš ir tukšs. Diezin vai uzzināsim, kurš un kāpēc ņēma vairāk pa vidu, kurš neparāvās vairāk malā…

  3. Tur tiesam maz masinas brauc…saubos ka kadu atradis kas bus redzejis…ir paris riebigi likumi uz ta cela….

  4. Nevajag uzreiz mesties nevienu vainot vai aizstāvēt. Alkoholu vēl var noteikt pavisam droši ekspertizē. Tas ceļa posms ir diezgan taisns un nav tur bīstamu līkumu vai pagriezienu. Ceļš arī salīdzinoši neslikts. Taču brauc par to kāds reti, nedomāju, ka izdosies atrast aculieciniekus. Ja nu vienīgi kāds no viņiem gāja uz apdzīšanu, bet tad jau aculiecinieki būtu uzreiz atrasti.
    Lai vai kā, traģiska autoāvārija un lai vieglas smiltis visiem bojāgājušajiem.

  5. Negribas nevienu aizvainot, kur nu, bet diemžēl grēko paši policisti ar alkaholu brīvdienās, var jau uztaisīt arī tiesu medicīnas ekspertīzi!

Draugiem Facebook Twitter Google+