×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.2°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
13. janvāris, 2017
Drukāt

Jauni fakti par Tallink” prāmi: smagi cietis viens cilvēks (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Ilustratīvs foto

Pretēji sākotnēji izskanējušajai informācijai, naktī uz ceturtdienu, 12. janvāri, notikušajā vētrā ir arī cietušie. Proti, smagi cietis ir “Tallink” kuģa “Isabelle” apkalpes loceklis, TV3 Ziņām apstiprināja “Tallink” pārstāve Baiba Muceniece.

Apkalpes loceklis guvis galvas traumu, kā arī viņam ir lauzta roka. Pašlaik šis cilvēks atrodas slimnīcā Stokholmā. Pēc TV3 Ziņu rīcībā esošās informācijas, gūtās traumas ir diezgan smagas.Uz kuģa “Romantika” cietušo nav.

Jau vēstīts, ka naktī uz ceturtdienu Baltijas jūrā plosījās vētra. Vētra radīja bojājumus prāmim “Romantika”, kas bija ceļā no Stokholmas uz Rīgu. Prāmim vērtā tika nolauzta radara antena, kas lidojumā skāra vienu no kuģa priekšējiem iluminatoriem un salauza to. Savukārt ūdens skāra arī atsevišķas kajītes.Prāmis Rīgas ostā ienāca ar vairāku stundu kavēšanos.

Savukārt uz “Tallink Grupp” prāmja “Silja Symphony”, kas bija ceļā no Somijas uz Zviedriju , vētras laikā bojā gājuši divi dārgi sporta zirgi.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Lidmašīnu reisus atceļ ja lidošanai nepiemērots laiks. Tā kā būtu laiks arī kuģiem ievērot laika apstākļus. Reisa ilgumi nav tik ilgi. Nav vērts iekasētās biļešu naudas dēļ riskēt ar tik daudz dzīvībām un katrā vētrā pārbaudīt kuģu izturību. Naudas maisiem jau tās dzīvības neinteresē. Bet valstij tā kā būtu pienākums naudas maisu apetīti ierobežot un braukšanas drošību nodrošināt.

  2. Rikšotājs ir zirgu šķirne nevis romantizēts zirgu nosaukums.

Draugiem Facebook Twitter Google+