×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
24. oktobris, 2014
Drukāt

Jauniešus aicina iesūtīt stāstus par Latviju

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) aicina jauniešus piedalīties video, foto un stāstu konkursā “Tu esi Latvija”, lai izstāstītu vai parādītu savu stāstu par valsti.

Kā informē IZM, konkurss līdz 19.novembrim norisinās interneta vietnē “www.draugiem.lv/TUESILV”. Tas noritēs divās kārtās, un konkursa žūrija noteiks, kuri darbi tiks virzīti konkursa finālam, kurā decembra sākumā uzvarētāju noteiks portāla “draugiem.lv” lietotāju balsojumā.

“Mēs katrs nākam no dažādām vietām, un ikvienam no mums ir savs stāsts par savu tuvējo apkārtni un cilvēkiem. Vienlaikus mūs visus vieno mūsu valsts vēsture, valoda, karogs un vērtības. Ar konkursu “Tu esi Latvija”, vēlamies turpināt portāla “Tuesi.lv” aizsāktos pozitīvos iedvesmu stāstus par jauniem cilvēkiem dažādos Latvijas reģionos. Tādēļ aicinām ikvienu stāstīt savus stāstus un dalīties ar savu redzējumu fotogrāfijās un video par to, kāda ir mūsu Latvija,” stāsta IZM pārstāve Sanda Brūna.

Konkursa uzvarētājs iegūs galveno balvu – Latvijā ražotu “Blue Shock Bike” elektrovelosipēdu. Papildus tiks piešķirtas trīs konkursa žūrijas simpātijas balvas katrā no kategorijām (video, foto, stāsts) – “Blue Shock Bike” elektrovelosipēda noma viena mēneša garumā bez maksas. Savukārt ikviens konkursa dalībnieks saņems dāvanā “Blue Shock Bike” elektrovelosipēda nomu vienai stundai bez maksas.

Konkursa “Tu esi Latvija” mērķis ir veicināt jauniešos piederības sajūtu Latvijai un motivēt aktīvi līdzdarboties sava novada, pilsētas un valsts dzīvē. Konkursu “Tu esi Latvija” ar IZM atbalstu rīko biedrība “NEXT” sadarbībā ar portālu “draugiem.lv”, radio “Pieci.lv” un Latvijas elektrovelosipēdu ražotājs “Blue Shock Bike”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+