×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
27. oktobris, 2013
Drukāt

Jaunietis ballītes laikā izkrīt pa logu

Foto-LETAFoto-LETA

Aizvadītajā diennaktī mediķu aprūpē Vidzemē nonācis kāds 16 gadus vecs jaunietis, kurš ballītes laikā apsēdies uz palodzes un izkritis pa otrā stāva logu, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša. Jaunietis guvis smadzeņu satricinājumu un dažādas citas sīkas traumas.

Tikmēr Zemgalē nopietnu traumu guvis kāds 40 gadus vecs vīrietis, kurš, remontējot traktoru, aizķēris roku aiz kādas asas detaļas un uzplēsis atvērtu brūci. Vīrietis nogādāts slimnīcā.

Pierīgā vakar, 26.oktobrī, divi cilvēki saindējušies ar tvana gāzi, kurinot krāsnis.

Mediķu aprūpē Kurzemē nonācis kāds 59 gadus vecs vīrietis, kurš, mazgājoties dušā, bija atgriezis vien karstā ūdens krānu, no kura uzreiz tecējis ļoti karsts ūdens. Vīrietis applaucējis krūškurvi, plecus, muguru, tādēļ nogādāts slimnīcā.

Savukārt Latgalē palīdzība sniegta kādam 29 gadus vecam vīrietim, kurš, ceļot no plīts katlu ar sakarsētu šķidrumu, uzlējis to sev virsū, gūstot vēdera, krūškurvja un kāju apdegumus.

Latgalē vakar kājas applaucējusi arī kāda 86 gadus veca sieviete, kas darbojusies ar karstu ūdeni, bet 22 gadus vecs vīrietis applaucējis rokas.

Aizvadītajā diennaktī kopumā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigādes devās uz 1185 izsaukumiem, no tiem 182 gadījumos bijušas dažāda veida traumas.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+