Mobilā versija
0.0°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
29. septembris, 2016
Drukāt

Jauns objekts Pedvālē aicina aizdomāties par dzīvības mītiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pedvāles parkā jaunu vides mākslas objektu “Visa pirmsākums” radījis indiešu mākslinieks Udeja Vir Singhs, LA.lv pastāstīja parka sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Miglone.

Mākslinieks aicina domāt par dzīvības pirmsākumiem uz mūsu planētas un ar to saistītajiem mītiem dažādu tautu kultūrās. Tāpat mākslinieku iedvesmojušas tādas tēmas kā sēšanas un augšanas procesi, pārtikas patēriņš un kultūras kultivēšana cilvēku starpā.

Objekta atklāšanā 25. septembrī mākslinieks Udeja Vir Singhs apmeklētājus priecēja ar perfomanci “Jo vairāk dod, jo vairāk gūst. Jo vairāk gūst, jo vairāk dod.” Šo vispārzināmo frāzi mākslinieks izvēlējās, lai aicinātu domāt ne tikai par cilvēku savstarpējām attiecībām, bet arī par attieksmi pret zemi, kas ir mūsu barības un līdz ar to arī dzīvības nodrošinātāja.

Pievienot komentāru

Čurkstupīte, Zilais kalns, Karietes līcis: Dzimtās valodas dienā aicina apzināt vietvārdusTurpinot vietējā mantojuma apzināšanas tradīcijas, arī šogad UNESCO Latvijas Nacionālā komisija (LNK) sadarbībā ar LU Latviešu valodas institūtu un partneriem aicina iesaistīties interaktīvā talkā, kas veltīta Starptautiskajai dzimtās valodas dienai – "Vietvārdu talkā".
Draugiem Facebook Twitter Google+