×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
10. novembris, 2014
Drukāt

Jauns pāris – Sorokins apvienojas ar Soloveju

foto: LETAfoto: LETA

Latvijas pludmales volejbolisti Ruslans Sorokins un Aleksandrs Solovejs turpmāk spēlēs vienā pārī, ziņu aģentūrai LETA apstiprināja Sorokins.

Kā zināms, aizvadītajā sezonā Sorokins spēlēja ar gados jauno Edvartu Buividu, taču viņi savu sadarbību vairs neturpinās.

“Latvija ir maza valsts, un spēlētāju ir tik, cik viņu ir. Solovejs ir jauns un gana spēcīgs puisis, tāpēc olimpiskajā atlasē viņam noteikti ir jāstartē. Pašlaik Latvijā ir maz pieredzējušu spēlētāju. Sākumā izvērtēju situāciju, vai varētu turpināt startēt ar Buividu, tomēr, izskatot plusus un mīnusus, ar Edvartu sadarbību neturpināju. Bija iespējama apvienošanās arī ar Mārtiņu Pļaviņu, taču viņš bija jau vienojies ar Hermanu Egleskalnu. Beigu beigās ar treneri nolēmām, ka dosim iespēju Solovejam,” atzina Sorokins.

Lielāko daļu iepriekšējās sezonas Solovejs aizvadīja vienā pārī ar Londonas olimpisko spēļu bronzas medaļnieku Pļaviņu, taču neizteiksmīgo rezultātu un partnera savainojumu dēļ Pļaviņš nolēmis olimpisko atlases ciklu, kas sāksies ar nākamo sezonu, aizvadīt ar Egleskalnu.

“Buivids ir talantīgs un spēcīgs sportists, taču pieredzes trūkums un psiholoģiskā noturība bija viens no galvenajiem aspektiem, kāpēc neturpināju ar viņu sadarboties. Visticamāk, Edvartam 2016.gada olimpiskās spēles Riodežaneiro ies secen. Ja viņš sapratīs, ko īsti dzīvē vēlas darīt un ar sevi psiholoģiski tiks galā, Buivids varētu būt viens no galvenajiem Latvijas kandidātiem 2020.gada olimpiskajām spēlēm,” par savu bijušo komandas biedru izteicās Sorokins.

Sorokins un Solovejs šajā nedēļas nogalē aizvadīs pēdējo Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas (EEVZA) turnīru, kas norisināsies Rīgā. “Šis būs pirmais mūsu turnīrs. Lai gan uz šo turnīru neraugāmies pārāk nopietni, tajā sapratīsim, kā kopā izskatāmies. Neesam kopā trenējušies, tāpēc negaidām labus rezultātus, lai gan centīsimies sevi parādīt no labākās puses.”

“Aizvadītā sezona vērtējama kā neizdevusies. Pirmie trīs turnīri bija labi, taču pēc tam līkne gāja uz leju,” pauda Sorokins. “Lai gan sezona aizvadīta kā pa viļņiem, turnīri, kuros piedalījāmies, deva sava veida pieredzi. Arī šāda mācība turpmākajai karjerai nāk par labu.”

“Ceram, ka finansiāli mūs atbalstīs Latvijas Volejbola federācija un Latvijas Olimpiskā komiteja. Nauda būs nepieciešama, jo jāsāk krāt punkti Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm,” paudis Sorokins.

Pirms vienošanās ar Buividu Sorokins startēja pārī ar Tomu Šmēdiņu, taču pēc vienas kopā aizvadītas sezonas abi nolēma sadarbību pārtraukt.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+