Mobilā versija
Brīdinājums +3.5°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
9. aprīlis, 2014
Drukāt

Jēkabpilī un Viesītē suņi sakož astoņus un 12 gadus vecas meitenes

Čiekurkalns

Aizvadītajā diennaktī Jēkabpils reģionālajā slimnīcā nogādātas divas suņu sakostas meitenes: 2001.gadā dzimušo meiteni suns sakodis Viesītē, Raiņa ielā, bet 2005.gadā dzimušo – Jēkabpilī, Palejas ielā.

Kā pastāstīja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece, jēkabpilietei vēdera apvidū iekampis, atstājot zilumu, kāds mazs sunīts, kura saimnieks pagaidām vēl tikai tiek skaidrots. Tāpat tiek skaidroti arī apstākļi, kādos suns iekodis meitenei.

Meitenei no Viesītes kājā iekodis kāds ķēdē piesiets mājas suns, kuram viņa bija piegājusi pārāk tuvu.

Jēkabpils reģionālajā slimnīcā skaidroja, ka abos gadījumos suņu kodumi nav bijuši stipri. Meitene no Viesītes pēc nepieciešamās medicīniskās palīdzības saņemšanas palaista mājās jau tajā pašā dienā. Šodien no ārstniecības iestādes plānots izrakstīt arī sakosto meiteni no Jēkabpils.

 

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+