Latvijā
Kriminālziņas

Jēkabpils novadā auto avārijā gājis bojā viens cilvēks0


Ilustrativs foto.
Ilustrativs foto.
Foto – LETA/Ieva Čīka

Sestdien Jēkabpils novadā, automašīnai “Gaz” nobraucot no ceļa un apgāžoties, divi cilvēki cietuši un viens gājis bojā, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Negadījums noticis ap plkst.17.50. Avārijā cietis automašīnas vadītājs un viens pasažieris, bet cits pasažieris – 1980.gadā dzimusi persona – notikuma vietā gājis bojā.

Aizvadītajā diennaktī uz Latvijas ceļiem aizturēti 13 autovadītāji, kuri pie stūres bija sēdušies alkohola reibumā, un divi, kuri transportlīdzekli vadīja, būdami lietojuši narkotiskās vielas, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijas (VP) Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Rīgas reģionā pieķerts viens dzērājšoferis un divi narkotikas lietojuši autovadītāji, Latgalē policisti apstādinājuši septiņus dzērājšoferus, Vidzemē – četrus, Kurzemē – vienu, bet Zemgalē – nevienu.

Saistītie raksti

Sestdien uz Latvijas ceļiem policisti noformējuši arī 209 administratīvā pārkāpuma protokolus par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Visvairāk šādu protokolu – 66 – noformēti Vidzemē.

Kā ziņots, aizvadītajā diennaktī valstī kopumā par dažādiem Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem policisti noformējuši 496 protokolus, liecina VP apkopotā informācija.

LA.lv