×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
24. oktobris, 2015
Drukāt

Jelgavā izstādes “Maidana cilvēki” atklāšana pagājusi bez starpgadījumiem (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Jelgavā pirmā diennakts kopš Sergeja Meļņikova ceļojošās izstādes “Maidana cilvēki” atklāšanas pagājusi bez starpgadījumiem, aģentūrai LETA sacīja Jelgavas pašvaldības policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Sandra Reksce.

Sabiedrisko kārtību un drošību izstādes vietā uzrauga Jelgavas pašvaldības policija sadarbībā ar Valsts policiju.

Jau ziņots, ka Ukrainas vēstnieks Latvijā Jevgenijs Perebijnis vakar Jelgavā, Hercoga Jēkaba laukumā, atklāja Sergeja Meļņikova ceļojošo izstādi “Maidana cilvēki”.

Izstāde Hercoga Jēkaba laukumā būs apskatāma līdz svētdienai, 25.oktobrim, un tajā būs iespējams apskatīt 100 Sergeja Meļņikova darbus, kas fotografēti Ukrainas galvaspilsētā tā dēvētās Pašcieņas revolūcijas jeb Eiromaidana laikā, atgādinot par protesta akcijām, kas norisinājās 2013.gada nogalē un 2014.gada sākumā Kijevas galvenajā laukumā, pulcējot vairākus tūkstošus ukraiņu vienotās demonstrācijās pret toreiz pieņemtajiem valdības lēmumiem.

Rīgā izstāde “Maidana cilvēki” piedzīvoja vairākkārtējus vandaļu uzbrukumus, līdz naktī uz 11.oktobri tā tika nopostīta pilnībā.

Izstādes organizatori plāno celt civilprasības pret visiem izstādes postītājiem, pret kuriem ierosināts kriminālprocess, pieprasot kompensēt zaudējumus.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Pu-5 kolonna vienalga nesnaud un meklē, kur iekost, bet maksāt gan negribās. Nav tas pats, kas – saņemt kompensāciju par lauztu slotes kārtu. Šajā gadījumā, no tiem kas satvērti jāpiedzen kompensāciju pilnā bojātās mantas summā – plus par morālu zaudējumu visiem LV pilsoņiem.

  2. Zaudējumi jāpiedzen no iekšlietu ministra Kozlovska.;

Draugiem Facebook Twitter Google+