Jonasam pasaules junioru čempiona tituls 0

Latvijas motokrosa braucējs Pauls Jonass Jiņinas trasē Čehijā kļuva par pasaules čempionu junioriem 125 kubikcentimetru klasē.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
TESTS. Atbildi uz 10 jautājumiem un uzzini, kādu vērtējumu tu iegūtu šajā latviešu valodas testā!
Linda Tunte: “Es dzeru, lamājos, gāžu politiķus un eju prom no darba”

Pirmajā finālbraucienā Jonass izcīnīja uzvaru, par nieka 0,239 sekundēm apsteidzot Nikolā Derkūru no Francijas. Savukārt otrajā finālbraucienā latvietim otrā vieta 9,574 sekundes aiz Kalvina Vlānderena no Nīderlandes. Galvenajiem konkurentiem neizdevās pa vienam braucienam, tādēļ divu braucienu summā Jonasa uzvara iznāca pārliecinoša. Sudrabs Vlānderenam, bronza Derkūram, labākais no amerkāņiem Džareks Balkovičs tikai piektais.

Pauls Jonass kļuvis par divkāertēju pasaules junioru čempionu. Pirms diviem gadiem viņam šāds panākums izdevās 85 kub.cm klasē, pērn 125 kub.cm klasē tika izcīnīta treša vieta.

Līdz finālbraucieniem šajā klasē aizkļuva vēl divi latvieši.  Kristers Drevinskis pirmajā un otrajā braucienā ieņēma 27.vietu, bet Tomass Šileika pēc nefinišēšanas pirmajā braucienā, kurā viņš tika klasificēts 35.vietā, otrajā piegājienā tika pie 28.pozīcijas.

Sestdien kvalifikācijas sacensības 65 kubikcentimetru klasē nepārvarēja Kristiāns Freimanis un Ralfs Edgars Ozoliņš. Savukārt 85 kubikcentimetru klasē tāds pats liktenis piemeklēja Artjomu Trofimovu, Dmitriju Goršanovu, Kārli Kalēju, Raineru Žuku un Kristu Janiseli. Par pasaules čempionu 85 kub.cm klasē kļuva brits Konrāds Mīvzs; 65 kub.cm klasē amerikānis Aidens Tidžeiro.

PASAULES ČEMPIONĀTS JUNIORIEM JIŅINĀ (ČEHIJA)