mxgp.com

Jonass Ķegumā pie barjeras izbrauks otrais 0

Latvijas motokrosa braucējs Pauls Jonass sestdien izcīnīja otro vietu Ķeguma mototrasē “Zelta zirgs” notiekošā pasaules čempionāta sestā posma kvalifikācijā MX2 klasē.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Linda Tunte: “Es dzeru, lamājos, gāžu politiķus un eju prom no darba” 85
Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā

Par kvalifikācijas uzvarētāju sestdien kļuva Jonasa komandas biedrs “Red Bull KTM Factory Racing” komandā Džefrijs Herlingss no Nīderlandes, bet Jonass viņam piekāpās par 18,347 sekundēm.
Tikmēr trešo pozīciju ieņēma šveicietis Žeremī Sīvers.
Vēl viens Latvijas sportists šajā klasē Roberts Justs no “HSF Logistics” komandas kvalifikācijā izcīnīja 12.vietu.

Dāvis Ivanovs izcīnīja 18.vietu Ķeguma mototrasē “Zelta zirgs” notiekošā pasaules čempionāta sestā posma kvalifikācijā prestižākajā MXGP klasē.
Kvalifikācijā labākais bija Slovēnijas motokrosa braucējs Tims Gajsers, kurš 1,633 sekundēm apsteidza slaveno itāli Antonio Kairoli.
Savukārt Ivanovs, kurš brauc Latvijas motokrosa kluba “MX Moduls” sastāvā, kvalifikācijas uzvarētājam zaudēja vienu minūti un 22,304 sekundes. Tikmēr 20.vietu ieguva vēl viens Latvijas pārstāvis Toms Macuks, kurš pārstāv Nīderlandes komandu “Gebben Van Venrooy Kawasaki”.
Šajā sezonā Macuks plānojis piedalīties sešos pasaules čempionāta posmos, bet Ivanovs – trijos.

Sestdien notika arī Eiropas čempionāta (EMX) sacensības, kur tika aizvadīti pirmie braucieni. 300 kubikcentimetru klasē Andris Štendenbergs ieņēma 16.vietu, kamēr 125 kubikcentimetros Rainers Žuks, Toms Babris un Sandis Armīns Frienbergs pamatsacensībās neiekļuva.
Pirmajā braucienā 250 kubikcentimetros Kārlis Sabulis ierindojās 16.vietā, bet Tomass Šileika bija 25.pozīcijā. Pamatsacensībām tikmēr nekvalificējās Arnolds Sniķers. Otrie braucieni norisināsies svētdien.