Mobilā versija
-2.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
21. marts, 2015
Drukāt

JRT ar izrādi “Garā dzīve” pirmo reizi viesosies Gruzijā

JRT publicitātes fotoJRT publicitātes foto

Marta beigās Gruzijā viesosies Jaunais Rīgas teātris ar izrādi “Garā dzīve” Alvja Hermaņa režijā. Izrādes Latvijas prezidentūras ES Padomē kultūras programmas ietvaros organizē Latvijas vēstniecība Gruzijā sadarbībā ar Tbilisi pilsētas domi un Tbilisi pilsētas Kultūras pasākumu centru, vēsta Ārlietu ministrija.

Jaunais Rīgas teātris Gruzijā viesosies pirmoreiz. Uz izrādi aicināti diplomātiskā korpusa pārstāvji, Latvijas vēstniecības Gruzijā sadarbības partneri, izcilākie Gruzijas kultūras un mākslas nozares pārstāvji, režisori, kritiķi. Vienas izrādes ieņēmumi tiks novirzīti labdarības mērķiem un ziedoti fondam “Gruzijas solidaritātes fonds”, kas atbalsta jauniešus un bērnus ar onkoloģiskām saslimšanām. Pirms viesizrādēm Tbilisi notiks preses konference, kurā piedalīsies Jaunā Rīgas teātra aktieru kolektīvs un režisors Alvis Hermanis.

Savukārt 19. martā Tbilisi, klātesot Latvijas vēstniecei Elitai Gavelei un Tbilisi pilsētas domes vadībai, Tbilisi pilsētas Kultūras pasākumu centra un labdarības fonda “Gruzijas solidaritātes fonds” amatpersonas parakstīja memorandu par sadarbības turpināšanu finanšu līdzekļu piesaistē labdarībai.

Jaunā Rīgas teātra izrāde “Garā dzīve” Tbilisi tiks izrādīta Gribojedova Valsts Krievu drāmas teātrī.

Pievienot komentāru

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+