Mobilā versija
-1.5°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
16. janvāris, 2015
Drukāt

Sods par braukšanu dzērumā izciests! Kā atjaunot tiesības? (1)

CSDD publicitātes fotoCSDD publicitātes foto

Vairāk nekā pirms četriem gadiem man ar tiesas spriedumu par braukšanu dzērumā uz četriem gadiem atņēma autovadīšanas tiesības un uzlika naudas sodu. To esmu samaksājis, četri gadi pagājuši. Kā var atjaunot tiesības? REINIS CĒSĪS

Ceļu satiksmes drošības direkcijā (CSDD) paskaidroja: šajā situācijā, lai atjaunotu autovadītāja tiesības, jāveic pirmstermiņa veselības pārbaude. Cēsīs to nevar izdarīt, un tuvākā vieta ir Vidzemes slimnīca Valmierā.

Pēc tam jānokārto B kategorijas autovadītāja eksāmens gan teorijā, gan braukšanā.

CSDD uzziņu tālrunis ir 67025777.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. man ar tiesas spriedumu par braukšanu dzērumā uz četriem gadiem atņēma autovadīšanas tiesības un uzlika naudas sodu. To esmu samaksājis. liegum beigsies 12.01.18g. varu es atrak noniemt liegumu?

"Samsung" attālināti atslēgs "Galaxy Note 7"Dienvidkorejas elektronikas firma "Samsung" piektdien paziņoja, ka ASV atslēgs viedtālruņus "Galaxy Note 7", lai piespiestu atlikušos īpašniekus pārtraukt lietot drošības dēļ atsauktās ierīces.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+