×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
30. maijs, 2013
Drukāt

Kā izvēlēties siltumtehniku


Foto - Andris OzoliņšFoto - Andris Ozoliņš

Bieži nepieciešams izveidot vai remontēt apkures sistēmu. Kā rīkoties? Paļauties gan uz meistara pieredzi, gan paša izpētīto. Var iepirkties mazajos lauku veikaliņos. Tomēr izvēle šeit neliela un pārdevēju profesionālā kvalifikācija atpaliks no augstākajiem standartiem. Būs problēmas ar kvalitatīvu servisu, katla uzstādīšanu, regulāciju vai avārijas situāciju likvidēšanu.

 

Vispamatīgākā tēmas izpēte iespējama profesionālajos vairumtirdzniecības salonos, kur produkcija eksponēta tirdzniecības – izstāžu zālē. Tur būs pārstāvēta alternatīvā enerģija, apkure, ūdens apgāde, kanalizācija, santehnika un instalācijas sistēmas no daudzām populārām firmām. Pirms doties uz specializētajiem siltumtehnikas veikaliem, ieteicams papētīt to mājaslapu.

Piemēram, www.santehnika.lv demonstrēts daudz dažādu siltumtehnikas preču. Var iegādāties uzreiz lētāk, ja izvēlas mājaslapā norādītās akcijas preces.

Lai iegūtu pastāvīgā klienta atlaides, jāreģistrējas kā uzņēmuma klientam, atstājot savu e-pastu un telefonu, un jānosūta vēlamo produktu pieprasījums.

Ar jums sazināsies, precīzi noskaidros vajadzības un ieteiks labāko risinājumu. Speciālas atlaides būs, ja klients veikalā iegādāsies apkures iekārtu ar visu apsaisti (katls, radiatori, boileris, cauruļvadi, cirkulācijas sūknis, akumulācijas tvertne, automātika utt.). Īpaša specializēta siltumtehnikas veikala priekšrocība ir iespēja saņemt kvalificētu speciālistu konsultācijas. Ar klientu kopīgi tiks aplūkota mājas shēma un noskaidrots, kādām prasībām apkures sistēmai jāatbilst. Uz vietas ir pieejamas un aptaustāmas visas sistēmas sastāvdaļas, tātad vieglāk izvēlēties piemērotāko komplektāciju par saprātīgāko cenu.

Latvijas tirgū vēl joprojām populāri ir lētie, klasiski vienkāršie katli. Tomēr katlu modernizācija ir attīstījusies. Nelielās tehniskās ekstras uzlabo katla darbu un padara to efektīgāku, attaisnojot papildu izdevumus. Piemēram, ilgi degošie koksnes katli “CANDLE” ar 24 stundu degšanu, šobrīd populārie, modernie Polijā ražotie granulu katli “Fu-Wi”, kas aprīkoti ar jaunāko automatizēto granulu dozēšanas un sadedzināšanas sistēmu, vai siltumsūknis “VAILLANT” ar 10 gadu garantiju ir iekārtas, kas ļauj efektīvi ražot siltuma enerģiju, vienlaikus ļaujot apkures iekārtu vienkārši lietot un apkalpot.

“Lai arī apkures katls vai iekārta būs nedaudz dārgāka kā par vienkāršāko modeli, tās lietošanas ērtums un kurināmā ekonomija pilnībā atsver cenu,” pārliecināts SIA “Intersols Latvija” valdes loceklis Ainis Murāns.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+