×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
16. janvāris, 2015
Drukāt

Franks Gordons: Kas ir avīzes “Vesti” atrastais “eksperts” Billingtons? (51)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Franks Gordons

Rīgas krievu avīzes “Vesti segodņa” tīmekļa vietnē vesti.lv 5. janvārī parādījies kliedzošs virsraksts: “Rietumu mērķis Ukrainā – nogalināt Putinu un sagraut BRICS”. Šausmas – nogalināt Putinu! Kas tas tāds par BRICS, tekstā nav pat paskaidrots. Apjukušajam lasītājam atliek tikai “pasērfot” internetā, lai saprastu, ka runa ir par ekonomisku sadarbību starp Brazīliju (B), Krieviju (R), Indiju (I), Ķīnu (C) un Dienvidāfriku (S). Bet teksta autors to noklusē. Galvenais – Rietumi gatavo kaut ko briesmīgu.

Žurnālists Arturs Zavgorodnijs atstāsta interviju ar kādu Maiku Billingtonu – “Executive Inteeligence Review” ekspertu. Labticīgais lasītājs dikti iespaidots – nosaukums taču nozīmē, ka Billingtons saistīts ar izlūkdienestu… Žurnālists ticies ar Billingtonu minētā izdevuma redakcijā, kas atrodas Lisburgā. Kas tā par vietu, lasītājs neuzzina – acīmredzot kaut kur Amerikā. Galvenais, ka erudītais eksperts “sers” (tā viņu uzrunā žurnālists) Billingtons brīdina: Ukrainas premjerministrs Jaceņuks tiecas nevis pēc miera Ukrainā, bet pēc režīma maiņas Krievijā. Billingtons “atmasko” ne tikai “banderoviešus” Kijevā, bet arī Obamu, Viktoriju Nulandi (ASV valsts sekretāra palīdzi Eiropas un Eirāzijas jautājumos. – F. G.) un “britu finansiālās aprindas”. Rezultātā, skaidro Billingtons, “mēs atrodamies uz kara sliekšņa”. Viņš atsaucas uz cilvēku, vārdā Larušs, bet neprecizē, kas viņš tāds. Billingtons, kā jau teikts, apgalvo, ka Rietumu mērķis – nogalināt Putinu, bet Billingtons un noslēpumainais Larušs savukārt vēlas panākt, “lai Obama tiktu atstādināts likumīgā ceļā”.

Lasītājs nodreb baigā bijībā.

Tad nu mums atliek tikai uzklikšķināt “Google” un noskaidrot, “kas ir kas”. Izrādās, ka 92 gadus vecais Lindons Larušs (LaRouche) ir rūdīts amerikāņu demagogs un eks­centriķis, absurdu sa­zvērestības teoriju paudējs, vairākkārt nesekmīgi kandidējis ASV prezidenta amatam, vairākkārt tiesāts par krāpšanu. Laruša piekritēju skaits ir no 500 līdz 1000 Amerikā un tikpat daudz ārvalstīs. Tik vien! Un Lisburga ir neliela pilsēta ASV Virdžīnijas pavalstī.

Tā nu lasītājus apmuļķo Rīgas krievu avīze. Niekkalbis Billingtons padarīts par starptautiska mēroga ekspertu. Viss šis materiāls acīmredzot sameistarots Maskavā, Dmitrija Kisiļeva propagandas centrā, kuram tādu ārvalstu “ekspertu” netrūkst.

Pievienot komentāru

Komentāri (51)

 1. domaaju nteresanti komentaari buus, bet izraadas kkaads aazis kursh iedomajies, ka var neesaat niku grafists ir piekakaajis eeteru ar neko un citi vinjam atbild 🙁

 2. Ko tie sūdainie maskaļi smērējas pa latviešu mājas lapu. Lieniet savā sūdainajā maskalijā un gremdējaties v∑stures mēslainē. Tur ir jūsu vieta.

  Saprotams, stubuma dēļ, jūs to vēl neziniet. Vajag pa purnu belzueby līdz sapratīs savu vietu.
  SVOLOČI.

  • Ой, забыли у тебя разрешения попросить. Смотри, не окажись там первым. То же мне, воспитатель нашёлся.
   П.С. Комментарии: grafists 17. janvāris, 2015 01:18 и grafists 17. janvāris, 2015 20:43 – это не мои комментарии, кто то просто развлекается….

 3. labs raksts, paldies!

 4. nogalināt Putinu un sagraut BRICS Atbildēt

  Pūķins pats sagrauj savu fantāziju (BRICS), kas eksistē galvenokārt tikai viņa mazajā paurītī.
  Bet par Pūķina nogalināšanu — veids kā tikt no šī russo-Hitlera vaļā ir krievu pašu ziņā.

  • ‘BRICS’ eksistee – Brazil (Braziilija), Russia (Krievija), India (Indija), China (Kjiina) un South Africa (Dienvidaafrika), tautu grupa, kura veelas buut mazliet neatkariigaaka no ASV/Rietumeiropas finanseem. Nav tikai ‘Putina pauriitii’.

   • Kadas vel tur “tautas”? Vai tad ‘iauta” rtkojas, nevis attiecigas valsts biezi vien autoritarie varturi?

    • Nu saprotams, ka varturi ie tie , kas riikojas. Kaapeec? Taapeec, ka vinji saprot, ka Rietumi vinjus izmanto finansiaali un to negrib. Lielas tautu daljas jau nezin, kaa darbojas starptautiskaas bankas, to starpaa arii ASV taa sauktaa ‘Federal Reserve’, kas NAV ASV valdiibas instituucija, bet gan privaatbanku konglomeraats, kas AIZDOD ASV valdiibai naudu (ko uztaisa no zila gaisa) par 6%. Un – peec tam ‘monetizee’ paraadu ar taalaaku naudas drukaashanu (saucas ‘quantitative easing’), kas izraisa inflaaciju) un par inflaaciju maksaa VISI valsts iedziivotaaji. Tas viss no 1913. gada.

     • Ko saki, Pikol? Gaidu atbildi, varbuut sveetdien no riita?

     • Ja tev tie “Rietumi” ir tik briesmīgi, kāpēc tad tu te turpini kūkot un izmantot Rietumu labumus? Tu esi baigais liekulis — kā vairums vaņku.

     • Rietumi ir forshi. Starptautiskaas bankas, kas ir apseedushas Rietumus un tos pashreiz taisas finansiaali pazudinaat ir NEforshas. Un neesmu ‘vanjka’, esmu rietumnieks!

 5. Latviski ‘nafta’, ne ‘ella’ ar ellu cep pankuukas…naftu suuknee no zemes….

 6. … talak … ja, visiem Putinisma zombetiem mulkisiem Bezabrene ir japaskaidro kas ir BRICS, eh ! Letiniem tie netic … varbut notices kadam vinu pasu izcelsmes lidzigam pravietim …?

  … Mes, krizu un globalo cinu piedzivojusie letini tacu zinam, ka ellas cenas krisanas ir tikai zinama palidziba tiesi mums nabaga genocida izskaustiem baltiesiem … palidziba pardzivot vel vienu okupacijas vai kara krizi ! Un ar ietaupito ellas naudu bijusie valsts dragajusie BB un PAREX zaudejumi tiks tadejadi atmaksati nabadziba iedzitiem latviesiem, ka ari iesaldetas nauda Anglijas tiesas pret Bezabrenes resursu izzadzejiem … II P.K. vajadzigo un tiesisko reparaciju vieta … !

  … Letiniem sen jau skaidrs no augsminetiem piedzivojumiem, ka pasaule notiek cina par ASV dolara butibu ka primarai valutai internacionalos darijumos … un kas to vada kadiem nolukiem ari visiem zinams … !

  … Musu jau divreiz izmacita nomenaklatura, jau varetu pamacit Putinu, ka velti spirinaties pret so sistemu … vina iesakta paveida, un bez neatkarigo nacionalo valstu palidzibu … ja tik vins atdotu tas musu nodeveju nopelnitas ezelausis … bet par nozelu, musu nomeklatura ir apjukusi un pat politiski bezobaina sai bridi, un mes esam tikai nulle saja cina, un gulam ka starp dzirnakmeniem, ka nakamajamplacdarmam … muktim nu .. !

  … Bet prata pazaudejusie Putina Imperialistiskas programmmas paudeji un piespiestie propogandisti, ka Kremli ta Pekinga, esot tikai jaunpienakusi dilitanti saja globala spele … ir jau pazaudejusi so cinu pret Globalistiem Vakaros, un redzams un nopelniti… jo sava stulbuma, sakot apkarot atjaunotas Krievijas dabiskos atbalstitajus … tiem nacies pielaist pedejas tiras biksites … Ukrainai iesakot visparejo iesauksanas programmu … !

  … Tad, kas atliek abiem cikstoniem … un varbut tiesam esam uz klints malas, kas to vairs zin !

 7. … Taka neviens ists letins sen vairs neatbild kirilicai saja portala, neskatoties uz ? portala lojalitati… tad tiesam grafists sarunajas ar sevi !!!

 8. Grafists sācis pats ar sevi sarunāties!

 9. Ziniett, taas ‘Nulandes’ izdariibas sakaraa ar Ukrainu ir pabaigas. Pieci miljardi no Rietumiem lai gaastu likumiigi ieveeleetju (lai arii korumpeetu un nejauku) valdiibu. Varbuut Ukraina/Krima ir Izraelas ‘plaans B’ gadiijumaa, ja……

 10. Kā patīk visādiem “grafistiem” ielīst latviešu presē un izgorīties – redz kāds es- ! Rakstu savā kiriļicā un jums, bauriem, ir mani jāsaprot. Jo es jau nenolaidīšos tik zemu, lai rakstītu latviski. Un latviešu lasītājiem vajadzētu tādu gudrinieku vienkārši ignorēt, nevis pazemīgi mēģināt oponēt. Jo tādam jefiņam tikai to vien vajag, kā sašūmēt publiku un pēc tam smīkņāt piedurknē.

  • Без всяких ну. А что такого унизительного в том, чтобы знать русский язык?! Любой язык это богатство. Вы же хотели чтобы мы знали латышский язык, вот результат – читаем ваши статьи и комментарии. Почему для вас ответить на разумный комментарий на русском языке – это унизительно, а писать русофобские и обидные комментарии про русских но на латышском языке – это нормально и правильно?! У вас совешенно искажённое понятие об интеграции. Спорить можно и на разных языках, главное – понимать друг друга.

 11. Domāju, ka tiek gatavoti atkāpšanas ceļi. Proti, ja gadījumā ar Putinu kaut kas notiksies, kas ļoti iespējāms tādās riskantās spēlēs kuras šis ir iesācis, tad viss tiks novelts uz ASV un atkal D.Kiseļovs būs pieprasīts.

 12. Опять ваш еврейский старичок вылез. А между тем, ваша газета и портал поступают точно также, даже автор. Портал газеты Вести – это ваше же зеркальное отражение, только по другому оформленное и на другом языке. И не надо считать всех читателей тупыми потребителями пропагандисткого мусора. Отделяйте уже мух от котлет.
  П.С. кстати, ваш портал забит вирусами, скорее всего вирусной рекламой, антивирусник вопит как ненормальный.

  • Kas tā tāda par tizlu antisemītisku grafiku latviešu avīzē, ņemt aiz krāgas šo naida kurinātāju!

   • Ой да ладно вам. Вы на себя посмотрите лучше. Где вы тут антисемитизм то усмотрели?

    • grafist tu esi zaudeejis aristokratisko pusi un palicis stipri rupjsh un meliigs 🙁

     • Право слово, вы мне льстите. Я просто отвечаю в том же стиле, что пишут мне, стараюсь первым не грубить. Увы, получается не всегда.

  • droshi vien izmanto kaadu jaunu krievijaa gatavotu antivirusa programmu taapeec tev visur radas virusi 🙂

   • Обычный антивирус, оффис скан какой то, без понятия чей он, оболочка на английском.

  • Vajadzēs uzsūtīt LA Valodas komisiju – “par latviešu valodas statusa neievērošanu”. Interesanti , kas maksās lielo soda naudu? Vai “rakstītājs”, kurš nav tulkojis savu “rakstu”. Vai varbūt valdes priekšsēdētājs?

   • Интересная и смелая идея. Оцифруйте контролёров и запоститете их на этом портале, будете первыми в мире.

  • Proties taču, grafist.

  • Jūsu-mūsu….,bet vecīts nesmuki muld,tās ir manas domas.

 13. Es ļoti ceru, ka šāda tipa informācija vienmēr tiek ievietota arī krievu valodā esošos portālos.

  • bet viņi taču šādai informacijai tāpat neticēs, jo nozombēti uz visu rubli. tāpat nav vērts taisīt kādu tv programmu krievu valodā, viņi tāpat to ignorēs. ir taču krievu Doždj, bet cik to no Pļavnieku kontingenta skatās?

   • Конечно, конечно! Только дураки безоговорочно верят любой информации. Ну или те, кто сам очень хочет обманываться.

    • pie kuras grupas piederi tu ??? pie pirmaas tevis meneetaas vai otraas ?

     • К третьей. Думающие люди делают выводы сами.

     • Tad kaapeec nemineeji ieprieksh visas grupas… Jo visus kas shiet uzskati pie ieprieksh mineetajaam divaam grupaam piederiigus tik ?

     • Не упоминул потому, что это и так понятно. И это не означает, что всех комментаторов здесь, я заранее отношу к первым двум категориям. Наоборот, стараюсь думать что они разумные люди.

    • Atkal šitais krievnacists ‘ grāfists ‘ Nu kur rodas šitie padibenes ??? Kā viņiem rīklē neiesprūst Latvijas maize ?

 14. Paldies Gordona kungs ! Esiet vienmēr gaidīts mūsu LA .

 15. Nevis D.Kiseļova centrs Atbildēt

  Bet varbūt tas ir viens un tas pats

 16. … Brīžiem šķiet, ka piestrādā Stendzis

 17. Veselibu, izturibu, garu muzu!

  • Pievienojos visa laba novēlējumiem godājamajam Gordona kungam . Kaut daudziem latviešiem piemistu tik skaidrs saprāts un dzimtenes mīlestība .

Draugiem Facebook Twitter Google+