×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.2°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
2. janvāris, 2018
Drukāt

Kā sauksi, tā atsauksies! Bumeranga likumu horoskops visām zodiaka zīmēm (1)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Visam, ko mēs darām, ir nozīme. Viss sliktais noteikti atgriezīsies, bet katrai zodiaka zīmei šis princips strādā atšķirīgās dzīves jomās dažādo interešu un uzskatu dēļ.

Katrai zodiaka zīmei ir savi trūkumi un vājības, kas liek pārbaudīt un pārliecināties par bumeranga principa simtprocentīgo atbilstību atkal un atkal no jauna. Vairākums cilvēku pastāvīgi kāpj uz vieniem un tiem pašiem grābekļiem. To diemžēl izmainīt nav iespējams. Tāda ir mūsu daba.

Auns
Aunam kā bumerangs atgriežas viņu teiktais, kuram tie reti seko līdzi. No vienas puses, tas ir labi, ka viņi ir tik godīgi, bet, no otras puses, tas graujoši iedarbojas uz viņiem pašiem. Gadās, ka nepieciešama kolēģa palīdzība, bet tas Aunam atgādina kādu pāridarījumu. Auni ret lūdz palīdzību, bet dzīvē notiek visādi. Un tad arī var nākties sajust bumeranga triecienu pa pieri.

Vērsis
Vērši ir pārāk augstās domās par sevi, tāpēc liktenis viņiem atmaksā ar neveiksmēm mīlas frontē. Gandrīz visi Vērši uzskata, ka ir ideāli, tāpēc attiecībās bieži uzvedas cūcīgi. Un galu galā tas atspēlējas pret viņiem pašiem.

Dvīņi
Dvīņi neciena to, ko viņu labā dara citi tāpēc bieži paliek vieni. Viņu vieglprātība un pilnīgā nospļaušanās uz tiem, kas glābj to dzīvību, mīl un rūpējas – lūk, kas pastāvīgi lido Dvīņu virzienā kā bumerangs, atstājot bez draugiem un mīļotajiem, veiksmes un prieka.

Vēzis
Vēžu lāsts, kas tos nekad nepamet, ir manipulācija. Vēžiem patīk visu kontrolēt, tāpēc zvaigznes bieži izdara tā, ka viņu dzīvē ienāk haoss, laupot nervus un labo noskaņojumu.

Lauva
Lauvas domā tikai par sevi un savu ģimeni, uz visu pārējo skatoties no augšas. Viņu pasaule riņķo pa īpašu orbītu, kuras centrā ir viņi paši. Kad tas skar tuvus cilvēkus, viņi aiziet no Lauvas. Lauvām ir maz draugu – viņi ir liekuļi un meļi – kā rīkosies, tā saņemsi pretī. Šo egoistisko zīmi ielenc tādi paši ļaudis kā viņi.

Jaunava
Jaunava pastāvīgi šaubās par visu un pastāvīgi domā par slikto. Kaut ko tādu Visums nepiedod nevienai zodiaka zīmei, laupot tai veiksmi. Negatīvisms bez iemesla atgriežas kā bumerangs ar neveiksmēm mīlestībā, biznesā, finansēs.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kā sauksi, tā atsauksies!

Draugiem Facebook Twitter Google+