×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
3. septembris, 2012
Drukāt

Kādā noskaņojumā jaunieši sagaida mācību gadu?

Edgars Liepiņš, Rīgas Tirdzniecības tehnikuma 3. kurss:
”Gribas uz skolu, gribas satikt savus kursa biedrus un draugus. Taču zinu, ka vēlāk atkal iestāsies skolas rutīna. Vasaru pavadīju ļoti interesanti. Varbūt to mazliet sabojāja vēsais laiks, bet es tik un tā izbaudīju brīvo laiku. Pirmos divus mēnešus strādāju, bet trešo mēnesi paceļoju pa Latviju.”


 

Anna Elizabete Liepiņa, Valda Zālīša pamatskolas 5. klase:
 “Septembri sagaidu ar labām emocijām, lai gan mācīties negribas. Vasaras laikā daudz atpūtos – braucu uz jūru un laukiem. Vispār gribētos garāku brīvlaiku.”

 

Gerda Beliņa, Rīgas 24. pamatskolas 1. klase:
 “Tas būs mans pirmais skolas gads, tāpēc ļoti gribas uz skolu, vēlos mācīties. Man ir daudz draugu, taču nezinu, vai kāds no viņiem mācīsies kopā ar mani vienā klasē. Tas mazliet apbēdina. Vasarā gatavojos skolai – daudz lasīju, rakstīju, rēķināju. Katru dienu man bija jāizdara savi darbi, jāizpilda uzdevumi un tikai tad varēju iet ārā pastaigā.”

 

Sandris 
Janitēns, 
Drabešu internātpamatskolas 7. klase:
 “Pirmdien uz svinīgo skolas mācību gada sākumu iešu ar lielu prieku. Tā kā man patīk daba un es daudz sportoju, visvairāk gaidu sporta un dabaszinību stundas. Vasara paskrēja ļoti ātri, laiku pavadīju jautri, daudz peldējos Daugavā. Vasaras vēsajās dienās sēdēju mājās, tas mazliet neapmierināja.”

 

Kaspars 
Piebalgs, Rīgas Tehniskās koledžas 2. kurss:
 “Mācību laiku gaidu ar diezgan bēdīgām domām – gribētu vēl vasaru, atpūtu un brīvlaiku. Tiesa, dažkārt brīvlaikā, kad gadījās garlaicīgas dienas, jau vēlējos, lai atsākas skola. Tagad atkal ir žēl brīvlaika. Vasara paskrēja, nodarbojoties ar sportu, spēlēju basketbolu. Priecē, ka arī skolā varēs spēlēt futbolu un pamētāt bumbu grozā.”

 

Mārtiņš 
Lankovskis, 
Kārļa Videnieka Rīgas 77. vidusskolas 6. klase: 
”Vēlos uz skolu, jo zinu, ka apgūšu jaunas zināšanas, būs jauni mācību priekšmeti. Visvairāk man patīk sports un vēlos apgūt vācu valodu. Šogad vācu valodu mācīšos pirmo gadu un gribētos to apgūt ļoti labā līmenī. Vasaru pavadīju aizraujoši, pastaigājos ārā ar draugiem, peldējos un biju laukos Rēzeknē.”

 

Marta Grima, Rīdzes pamatskolas 1. klase:
 “Nevaru vien sagaidīt skolas sākumu. Visvairāk man patīk matemātika, jo, mācoties bērnudārzā, daudz rēķināju. Es priecājos arī par savu jauno skolas somu, uz kuras uzzīmētas princeses. Ir arī jauns penālis un daudz zīmuļu. Uz skolu iet nebaidos, jo vienā klasē mācīšos kopā ar dažiem bērnudārza grupas biedriem.”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+