Latvijā
Kriminālziņas

Kadagā šoferis nenovalda stūri – ietriecas kokā un iet bojā1

Ekrānuzņēmums no skaties.lv, Degpunkts

Kadagas iedzīvotāji vienu no galvenajiem ciema ceļiem sauc par ļoti bīstamu. Uz Mežaparka ceļa jau esot notikušas vairākas avārijas. Smagākā no tām atgadījās šo ceturtdien, kad ap plkst. 13.00 “Peugeot” automašīnas vadītājs nobraucis no asfalta un ietriecies kokā, šovakar vēstī LNT raidījums “Degpunktā”.

Avārijas iemesls vēl neesot skaidrs. Policija par notikušo uzsākusi kriminālprocesu un skaidro notikušā apstākļus. Tiesa, vietējiem jau tagad nav šaubu, kāds bijis avārijas cēlonis. “Tur ir labotas bedres ar tiem mazajiem akmentiņiem. Tikko, tikko – aizvakar bēra. Tās ir slidenas. Es domāju, ka tīri no tā aspekta, ka te ir taisns gabals, un cilvēki brauc lielā ātrumā. Zīmi “70” neviens neievēro,” raidījumam stāstīja kāda vietējā iedzīvotāja.

Traģiskās avārijas pēdas liecina, ka automašīnas vadītājs būtiski pārsniedzis atļauto braukšanas ātrumu. Šoferis nav spējis novaldīt spēkratu un iebraucis mežā, kur automašīna traukusies vēl aptuveni 50 metrus dziļāk biezoknī, ku šajā posmā veiksmīgi izvairījies no trīs lieliem kokiem. Taču spēkratu tomēr apstādināja – tam ceļā trāpījies “liktenīgais koks”.

Neoficiāla informācija liecina, ka “Peugeot” automašīna bijusi no Anglijas, ziņo “Degpunktā”.

Saistītie raksti

Mediķu un ugunsdzēsēju brigādes ieradās ātri, taču nekas vairs nebija līdzams. Automašīnas šoferis notikuma vietā gājis bojā.

Glābējiem vien atlika izmantot hidraulisko aprīkojumu, lai no metāla sprosta atbrīvotu aptuveni 30 gadus vecā vīrieša mirstīgās atliekas.

LA.lv