Mobilā versija
+3.7°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
31. jūlijs, 2015
Drukāt

“Kādam nav viss kārtībā ar galvu”. Kauguros nolauztas 13 nesen iestādītas liepas (7)

Kāda facebook.com lietotāja fiksēts fotoKāda facebook.com lietotāja fiksēts foto

Jūrmalā, Kauguros, pagaidām nenoskaidroti vandaļi nolauzuši 13 liepiņas, kas nesen bija iestādītas gar jaunbūvējamo gājēju ietvi un veloceliņu, aģentūrai LETA pastāstīja Jūrmalas Pašvaldības policijas priekšnieks Valdis Kivkucāns.

“Iestādīto liepiņu postīšana notikusi naktī uz ceturtdienu. Pēc pēdām izskatās, ka postītājs, iespējams, ir bijis viens pats. Acīmredzot kādam nav viss kārtībā ar galvu,” sacīja Kivkucāns.

Viņš piebilda, ka pašvaldības policija patlaban pastiprināti patrulēs jaunbūvējamās gājēju ietves un veloceliņa apkārtnē.
Tā kā objekts vēl nav bijis nodots ekspluatācijā, par minēto postažu iesniegums policijai būtu jāraksta tā būvniekiem – “A.C.B.”, piebilda Kivkucāns.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Kauguri bija forš miestiņš,kamēr neparādījās slāvu bari.

  2. Uzlieciet apaļo kameru laukumā, tad varēs redzēt gan vandāļus, gan skolēnus-smēķētājus, gan nakts dragreisistus Maximas laukumā, gan mēslu atstājējus pie apaļajiem stikla/plastmasas konteineriem. Vēl var pielikt radaru, tad arī ātruma pārkāpējus. Oi, nu viss jāmāca, neko paši izdomāt nevar vai arī negrib. Un kad to izpušķoto kapavietu ar krustu novāks… jau 1,5 gadus stāv.Vai katrs savu kapu varēs likt kur sagribās, forši, ne?

  3. Ko es jums nodarīju??

  4. pilnīgi kropļi un deģenerāti izdzimteņi

  5. Tipiska sovetskij čelovek reakcija.

  6. 130 eiro liepa. es varu pa 100 eiro vienu liepu pārdot un ja vajag 13 tad par 1.300 eiro no meža atvest latvijas valsts meži nemanīs.

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+