Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
31. jūlijs, 2015
Drukāt

“Kādam nav viss kārtībā ar galvu”. Kauguros nolauztas 13 nesen iestādītas liepas (7)

Kāda facebook.com lietotāja fiksēts fotoKāda facebook.com lietotāja fiksēts foto

Jūrmalā, Kauguros, pagaidām nenoskaidroti vandaļi nolauzuši 13 liepiņas, kas nesen bija iestādītas gar jaunbūvējamo gājēju ietvi un veloceliņu, aģentūrai LETA pastāstīja Jūrmalas Pašvaldības policijas priekšnieks Valdis Kivkucāns.

“Iestādīto liepiņu postīšana notikusi naktī uz ceturtdienu. Pēc pēdām izskatās, ka postītājs, iespējams, ir bijis viens pats. Acīmredzot kādam nav viss kārtībā ar galvu,” sacīja Kivkucāns.

Viņš piebilda, ka pašvaldības policija patlaban pastiprināti patrulēs jaunbūvējamās gājēju ietves un veloceliņa apkārtnē.
Tā kā objekts vēl nav bijis nodots ekspluatācijā, par minēto postažu iesniegums policijai būtu jāraksta tā būvniekiem – “A.C.B.”, piebilda Kivkucāns.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Kauguri bija forš miestiņš,kamēr neparādījās slāvu bari.

  2. Uzlieciet apaļo kameru laukumā, tad varēs redzēt gan vandāļus, gan skolēnus-smēķētājus, gan nakts dragreisistus Maximas laukumā, gan mēslu atstājējus pie apaļajiem stikla/plastmasas konteineriem. Vēl var pielikt radaru, tad arī ātruma pārkāpējus. Oi, nu viss jāmāca, neko paši izdomāt nevar vai arī negrib. Un kad to izpušķoto kapavietu ar krustu novāks… jau 1,5 gadus stāv.Vai katrs savu kapu varēs likt kur sagribās, forši, ne?

  3. Ko es jums nodarīju??

  4. pilnīgi kropļi un deģenerāti izdzimteņi

  5. Tipiska sovetskij čelovek reakcija.

  6. 130 eiro liepa. es varu pa 100 eiro vienu liepu pārdot un ja vajag 13 tad par 1.300 eiro no meža atvest latvijas valsts meži nemanīs.

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (29)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
"Visu slikto atstāju ūdenī." Arī Mairis Briedis iegremdējas ledainajā Daugavā (1)Pieaugušie, mazi bērni, pensionāri – tik kupls cilvēku pūlis šodien bija atnākuši uz 11. novembra krastmalu, lai, slavējot pareizticīgās baznīcas svētkus, gremdētos
Draugiem Facebook Twitter Google+