×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
7. novembris, 2012
Drukāt

Kāds jurists Maskavā nogalina piecus cilvēkus atraidītas mīlas dēļ

Farmācijas firmas jurists Krievijas galvaspilsētā Maskavā nošāva piecus darbabiedrus un vēl divus smagi ievainoja atraidītas mīlestības dēļ, ziņo aģentūra “RIA-Novosti”.

Trīs vīrieši un divas sievietes nomira notikuma vietā no šautiem ievainojumiem. Ārsti mēģina izglābt divu apšaudē ievainotu cilvēku dzīvību. Apšaude notika trešdienas rītā, kad firmas darbinieki bija atnākuši uz darbu. 30 gadu vecais Dmitrijs Vinogradovs paņēma pa karabīnei katrā rokā un atklāja uguni uz darba vietās sēdošajiem kolēģiem. Drošības dienesta darbinieki aizturēja šāvēju. Viņu nopratina izmeklētāji, kas jau ir ierosinājuši krimināllietu par slepkavību.  

Vinogradovs pastāstīja izmeklētājiem, ka bija iemīlējies darbabiedrē, bet tā neesot atbildējusi ar pretmīlu. Tāpēc viņš piecas dienas dzēris, bet sestajā dienā paņēmis karabīnes “Saiga” un “Benelli”, aizgājis uz biroju un sācis šaut. Vinogradova iemīlētā farmaceite apšaudes laikā bija birojā un tika smagi ievainota. Tagad viņa atrodas reanimācijā.

Dažas stundas pirms traģiskā incidenta šāvējs savā sociālā tīkla lapā ievietoja manifestu. Tajā viņš pauda uzskatu, ka dabiskā izlase “gandrīz pārstājusi funkcionēt ” un “Zemes izturības rezerve jau ir izsmelta” pārāk liela Zemes iedzīvotāju skaita dēļ. Vinogradovs manifestā paziņoja, ka viņš ienīst cilvēku sabiedrību un uzskata dzīvi par bezjēdzīgu. Viņš uzskata, ka vienīgais veids, kā “attaisnot” savu eksistenci un padarīt pasauli labāku, ir “iznīcināt iespējami vairāk cilvēces komposta daļiņu”. Vinogradovs šajā manifestā spriedelē par eksistences jēgu, nonākot līdz tās noliegumam, un salīdzina cilvēci ar vēža audzēju. “Esmu pārliecināts, ka man ir pietiekams pamats uzskatīt visu cilvēci par dzīva organisma vēža audzēja makroanalogu. Dzīvais organisms šajā gadījumā ir mūsu planēta,” teikts manifesta tekstā. Izmeklēšana plāno nosūtīt Vinogradovu uz psihiatrisku ekspertīzi. Ja Vinogradovu atzīs par pieskaitāmu, viņam draud mūža ieslodzījums.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+