×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.4°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
4. jūlijs, 2016
Drukāt

Kaimiņš apsver startu pašvaldību vēlēšanās; izvairās no tiešas atbildes par Ventspili (6)

Politiskās partijas "Kam pieder valsts" (KPV) dibinātājs Artuss Kaimiņš. Foto - LETAPolitiskās partijas "Kam pieder valsts" (KPV) dibinātājs Artuss Kaimiņš. Foto - LETA

Partijas “KPV.LV” līderis, Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš neizslēdz iespēju kandidēt 2017.gadā gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās, portālam “la.lv” pirmdien apstiprināja Kaimiņš. Viņa izteikumi liecina, ka uzmanība pašlaik ir pievērsta Ventspilij, bet galīgais lēmums par startu šajā Kurzemes pašvaldībā tikšot pieņemts janvārī, kad notiks partijas kongress.

“Mēs šobrīd apsveram, kā tālāk rīkosimies, saraksti mums būs nokomplektēti līdz janvārim, kad gaidāms partijas kongress,” stāstīja nesen reģistrētās partijas līderis. Pagaidām viņš nesniedz viennozīmīgu atbildi, vai startēs uz Ventspils domi, kur ilglaicīgi mēra amatā ir Aivars Lembergs (“Latvijai un Ventspilij”). “Es neesmu viens, esmu partijas priekšsēdētājs, pieņemam lēmumus kopā ar valdi. Pagaidām vēl neteikšu, vai startēšu vai nē,” viņš atbildēja.

Partija plāno veidot arī deputātu kandidātu sarakstu Rīgā. Kopumā pašlaik ir nodibinātas 18 reģionālās partijas grupas, bet Kaimiņš ir pārliecināts, ka šis skaits tuvākajā laikā dubultosies. “Mūsu partijā uzstādījums ir tāds, ka tā ir cilvēku pašiniciatīva. Šobrīd nodibinātas grupas 18 dažādās pilsētās, biedru skaits mums ir ap 700 – 800,” uzsvēra Kaimiņš.

Partijas pārstāvniecību Ventspilī plānots dibināt gaidāmo Ventspils pilsētas svētku laikā, un Kaimiņš prognozēja, ka tas izraisīs lielu interesi.

Jau ziņots, ka Kaimiņa partija pēdējās aptaujās uzrāda 8,4% lielu vēlētāju atbalstu. Kaimiņa vadītā partija tika reģistrēta 20.jūnijā.

Nākamās pašvaldību vēlēšanas Latvijā notiks 2017.gada 3.jūnijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Īrijas tomātu lasītāji tā tiešām ir īstā mākslinieka auditorija Ventspilī sevi cienoši bomži diez vai atbalstīs Kaimiņu.Ja nu vienīgi par galma akstu.

  2. L.A.,nu jūs jau šaujat pār strīpu,jo pat tik nevainīgu ,tukšu no politikas komentāru nelaižat. NONSENS !!

  3. Uzskatu,ka tas būtu Ginesa cienīgs pasākums.Vēlēšanās cīņa starp diviem klauniem.Kaimiņam tikai arī vajadzētu krāsainus,krāšņus tērpus. Gadsimta šovs garantēts !

  4. Ja partija divu mēnešu laikā no viena kaimiņa izaug par 18 reģionālajām nodaļām, tad kā vispār jebkurš var būt drošs, ka kaimiņa postulētie ideāli vispār šiem visiem pārējiem cilvēkiem ir svēti. Cerams, ka nesanāks kā ar Zatlera partiju 🙁

Draugiem Facebook Twitter Google+