Mobilā versija
+6.1°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
16. jūlijs, 2014
Drukāt

Kamerona Diaza noliedz baumas par mīlas dēku ar aktrisi Drū Berimoru

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Holivudas zvaigzne Kamerona Diaza ir noliegusi baumas par mīlas dēku savu kolēģi, atrisi, producenti un režisori Drū Berimoru. Lai arī nesen kādā intervijā Kamerona Diaza izteikusies, ka viņai ir bijušas seksuālas attiecības ar citu sievieti, tas tomēr neesot noticis ar Drū Berimoru, ar kuru kopā Diaza piedalījusies populārajā “Čārlija eņģeļu” filmu franšīzē. Arī ārpus filmēšanas laukuma abas aktrises ir tuvas draudzenes.

Stāstot par savu drīzumā gaidāmo jaunāko filmu “Seksa video” (“Sex Tape”) ASV izdevumam “Harper’s Bazaar”, Kamerona Diaza atklāj: “Baumas par manu romānu ar Drū ir muļķības! Nekomentēšu savu mīlas dzīvi sīkāk un neatklāšu, ar ko esmu gulējusi, taču doma par dēku ar Drū mani šķebina. Jūs esat traki, vai? Tas būtu tas pats, kas pārgulēt ar savu māsu. Tas bija kāda medija radīts skandāls un spekulācijas. Tomēr jāatzīst, ka es pilnībā atbalstu brīvību jautājumā par orientāciju un partnera izvēli.”

Drū Berimora, kura filmējusies tādās lentēs kā “Mīlestības attālumā”, “Kāzu muzikants”, “Čārlija eņģeļi” u.c., patlaban uz Latvijas kinoekrāniem redzama komēdijā “Kopā pret pašu gribu” (“Blended”). Ģimenes komēdija “Kopā pret pašu gribu” ir skatītāju iemīļotu filmu autora Frenka Korači (“Kāzu muzikants”, “Klikt” un “Tusnis ringā”) jaunākā filma. Viņas ekrāna partneris – komiķis Adams Sendlers (“Zohans – īpašo uzdevumu frizieris”, “Klikt” un “Lielie”).

Komēdijas “Kopā pret pašu gribu” video ar subtitriem latviski:

Filmas “Seksa video” treileris:

Pievienot komentāru

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+