×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
7. novembris, 2013
Drukāt

Kāpēc jau gadiem ilgi priekšroku dodu “Latvijas Avīzei”


07

Jau daudzus gadus abonēju un lasu šo avīzi, kas ne tikai sniedz aktuālo informāciju un apmierina manas intereses, bet pilnā mērā attaisno savu nosaukumu kā Latvijas avīze.

Laikraksts patiešām ir tautas avīze, kas, neaprobežojoties tikai ar notiekošā atspoguļošanu galvaspilsētā, sniedz plašu skatījumu par notikumiem Latvijas pilsētās un laukos. Avīze regulāri aicina uz sarunu sabiedrībā pazīstamus cilvēkus, intervē vēsturniekus, politiķus un diplomātus, sagādājot lasītājam iespēju ne tikai dzirdēt viņu domas un vērtējumus sabiedrību interesējošos jautājumos, bet arī ieraudzīt viņus kā personības.

Turpinot senas latviešu avīžniecības tradīcijas, laikrakstā atrodas vieta gan literāriem sacerējumiem, gan trāpīgām, asprātīgām karikatūrām, kas veltītas aktuāliem dienas notikumiem un parādībām.

Kad politiķi (līdzīgi kā padomju laikā) izvairās teikt “latviešu tauta”, “latviešu tautas intereses”, “nacionāls”, laikrak-
stā varam lasīt, kā jūtas latvietis savā valstī. Bez “diplomātiskas” izvairīšanās laikraksts neatstāj neievērotus latviešus aizvainojošus izteicienus krieviski rakstošajos preses izdevumos, kad to izliekas nemanām amatpersonas, kuru pienākums būtu reaģēt uz tiem.

Man ir svarīgi lasīt ilggadējā laikraksta redaktora V. Krustiņa k-ga regulāros komentārus un vērtējumus par to, kas notiek Latvijā. Tāpat ar lielu interesi lasu avīzes līdzstrādnieku M. Antoneviča, V. Sprūdes, U. Šmita, E Līcīša, A. Liepiņa u. c. rakstīto. Zem lielākās daļas šais rakstos paustā būtu gatavs likt savu parakstu.

Kad dzirdam apšaubītus teikumus par “sarežģīto Latvijas vēsturi 20. gs. otrajā pusē”, ir svarīgi, ka laikraksts dod vārdu vēl dzīvajiem šo notikumu aculieciniekiem – cilvēkiem, kuriem pašiem nācies tik daudz ciest no okupantu varmācības.

Ar cieņu un interesi lasu Franka Gordona rak
stīto. F. Gordons ir paraugs Latvijai piederīga cittautieša attieksmei pret savu otro tēvzemi.

Novēlu laikraksta “Latvijas Avīze” veidotājiem arī turpmāk saglabāt šā izdevuma seju un stāju, un dot savu ieguldījumu mūsu tautas patriotiskā audzināšanā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+