×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
8. decembris, 2015
Drukāt

Kāpēc nacionāļi saka Āboltiņai nē? (55)

Foto - Valdis SemjonovsFoto - Valdis Semjonovs

Raivis Dzintars

“Mēs neceram, ka “Vienotība” piedāvās kādu kandidātu, kurš Nacionālajai apvienībai šķitīs ideāls. Mūsu domstarpības un atšķirības ir pietiekami lielas, lai mēs ko tādu varētu cerēt sagaidīt. Jāskatās, kurš varētu būt labākais iespējamais,” runājot par jaunās valdības tapšanu pēc premjeres Laimdotas Straujumas demisijas intervijā “LA” saka Nacionālās apvienības līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars.

– Tūlīt pēc Straujumas demisijas Nacionālās apvienības valdes un frakcijas kopsēdē tika pieņemts vienbalsīgs lēmums, ka partija neatbalstīs Solvitu Āboltiņu kā premjera amata kandidāti. Kāds ir šī lēmuma pamatojums?

– Latvijas sabiedrības uzticība varai jau šobrīd ir ļoti zema. Valstij nedraudzīgi spēki var censties to izmantot, lai panāktu būtiskas izmaiņas politiskajā sistēmā. Tāpēc nebūtu pareizi šajā situācijā par valdības vadītāju virzīt kandidāti, kurai ir ļoti zems sabiedrības atbalsts, kuras komunikāciju ar sabiedrību nereti pavada skandāli, un ir pat izteiktas šaubas par veidu, kā šī kandidāte tikusi pie deputāta mandāta. Atbalsts šādai premjera kandidātei vēl vairāk degradētu pilsoņu un varas attiecības Latvijā. Mūsu pienākums pirms lēmumu pieņemšanas ir testēt mūsu atbalstītāju noskaņojumu, un tas ir izteikti negatīvs. Īstenībā pat negatīvāks, nekā es biju domājis.

Vēl viens faktors ir atšķirīgā nostāja ideoloģiskajos un politiskajos jautājumos, ko parādīja Āboltiņas reakcija uz Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces runu 18. novembra svinīgajā Saeimas sēdē. Āboltiņa to nosauca par “spļāvienu sejā” un pārlieku politizētu uzstāšanos. Bet kam tad bija spļāviens? Varbūt tur bija neierasti politiski akcenti, taču tie noteikti neskar tikai mūsu partiju, bet visu koalīciju – latviešu diskriminācija darba tirgū, atbalsts Ukrainai, demogrāfija kā prioritāte, negatīvās sekas, ko var atstāt nepārdomāta imigrācijas politika. Kurš no tiem ir spļāviens sejā? Es ievēroju, ka “Saskaņas” deputāti pēc 18. novembra runas neaplaudēja. Acīmredzot arī viņi jutās politiski aizvainoti. Taču mani pārsteidz, ka šādas pašas jūtas runa raisīja arī “Vienotības” līderei.

– Bet, ja jums tiks izvirzīts ultimāts – atbalstiet Āboltiņu vai arī palieciet opozīcijā…

– Tā būtu šantāža.

– Ne jau pirmo reizi!

– Diez vai mūsu vēlētāji savu pārstāvniecību redz caur pakļaušanos šantāžai. Jēga ir tādai koalīcijai, kurā pārstāvēto partiju intereses tiek ņemtas vērā. Reti kad valdes un frakcijas pārstāvju pozīcija ir bijusi tik vienota un skaidra, kā tas bija šoreiz, līdz ar to neparedzu, ka lēmums varētu tikt pārskatīts.

– Var jau būt situācija, ka Āboltiņa pati nav premjere, bet vada valdību no aizmugures. “Rullē” valdību – kā reiz izteicās sociologs Aigars Freimanis. Vai tas veicinātu uzticību varai?

– Tā diktēšana no aizmugures tomēr parasti ir ierobežota, un tas ir valdības vadītāja ziņā, cik ļoti viņš tai ļaujas. Protams, Āboltiņai kā “Vienotības” priekšsēdētājai būs ietekme uz nākamo valdību. Bet vai NA drošu sirdi var teikt: jā, mēs atbalstām, ka viņa ir viena no augstākajām amatpersonām? Mūsu atbilde ir – nē.

– Pēdējās dienās ir izskanējis Riharda Kozlovska vārds. Viņu kā iespējamo pēcteci nosauca arī Straujuma. Jūs esat daudz kritizējuši Kozlovski kā iekšlietu ministru, pat apsprieduši viņa demisijas prasīšanu. Vēl nesen kritizējāt par nespēju aizsargāt Ukrainas “Maidana” notikumiem veltīto izstādi pie Ministru kabineta ēkas. Tāpat var atgādināt viņa mainīgo pozīciju bēgļu jautājumā. Vai tagad jūs būtu gatavi atbalstīt viņa “paaugstināšanu”?

– Pagaidām Kozlovskis nav izvirzīts… Mēs neceram, ka “Vienotība” piedāvās kādu kandidātu, kurš NA šķitīs ideāls. Mūsu domstarpības un atšķirības ir pietiekami lielas, lai mēs ko tādu varētu cerēt sagaidīt. Jāskatās, kurš varētu būt labākais iespējamais. Ar Kozlovski mums tiešām ir bijušas domstarpības un konfliktsituācijas. Tajā pašā laikā jāatzīst, ka viņš ar tām veiksmīgi ticis galā. Problēmas parasti ir atklāti izrunātas, ministrs ir bijis gatavs atzīt kļūdas un pat atvainoties karavīru organizācijām par nespēju 16. martā nodrošināt kārtību pie Brīvības pieminekļa. Skaidrs, ka nākamajam premjeram būs jāspēj strādāt ar daudzšķautņainu komandu, jāmāk uzklausīt viedokļus un būt diplomātam, nevis tikai sist cauri savu vienīgo pareizo viedokli. Šajā ziņā Rihardam Kozlovskim pat būtu zināmas priekšrocības salīdzinājumā ar Solvitu Āboltiņu.

Visu interviju lasiet 9. decembra “Latvijas Avīzē” vai “Latvijas Avīzes” e-izdevumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (55)

 1. Āboltiņas diagnoze Atbildēt

  Kompetenta psihiatra Ariela Rezņika- Martova viedoklis par Āboltiņu!
  (Citāts no “mixnews”): ” Bērnībā cilvēks piedzīvo tā saucamo visvarenības ilūziju un bieži vien, ja cilvēks ir ilgu laiku politikā, tā tiek novērota arī politiķiem, tostarp partijas Vienotība līderei Solvitai Āboltiņai. Visa veida vara samaitā, absolūta vara samaitā absolūti. Neierobežota vara saēd sirdsapziņu, nocietina sirdi un atņem spēju atbildīgi domāt,” psihiatrs citēja angļu vēsturnieku un politiķi Lordu Ektonu. Tāpat viņš norādīja, ka Āboltiņa varēja tā rīkoties, jo uzskata, ka pensionāru pūlis neietekmēs viņas nākotni. „Politiķis, vēl jo vairāk – pazīstams politiķis, kas atļaujas pasmieties par pensionāriem, kuriem ir grūta dzīve, tiešām ir zaudējis saikni ar realitāti, un cilvēkiem likumīgā veidā ir jāatgādina viņam par trauslo stāvokli,” uzskata psihiatrs. + “Vai pēc stāsta ar viņas ietikšanu Saeimā un ūjināšanu pie pensionāriem viņa ir populāra līdere? Kura partija var atļauties kā savu seju izpildvarā nominēt politiķi ar šādu vēsturi?”- Zatlers

 2. puikiņām no kaut kā bail!!!! CIK DUMJŠ SLĒDZIENS!!! Āboltiņa NĪST NA ĻOTI, ĻOTI un savu NAIDU NESPĒJ APSLĀPĒT!!! Netīro traipu – Āboltiņas “ierāpšanos” Saeimā tik zemiski – viņa NEVARĒS NOMAZGĀT NE AR KĀDIEM MAZGĀŠANAS LĪDZEKĻIEM TĀPAT KĀ PENSIONĀRU IZSMIEŠANU!!! VAI TĀDA BŪS MŪSU PREMJERE ?????????????????? KAUNS!!!!!!!!!!! VAI TIEŠĀM MUMS PARTIJĀS VAIRS NAV TĪRA, KULTURĀLA CILVĒKA AR AUGSTĀKU MORĀLI KĀ ŠĪ ĀBOLTIŅA???????????? Ne velti runā par viņas “enerģiju”?!! Laikam tā ir VAINĪGA pie šobrīdējām ambīcijām….

 3. … Rudainas naids pret NA ir gruti definejams, bet aktuals … un ja si butne tiks pie teiksanas, bez noteikumiem, tad vinas sastadita valdiba kritis atri vien … !

 4. Tāpēc, ka viņiem interesē VIEGLI MANIPULĒJAMS POLITIĶIS ŠAJĀ VIETĀ.
  Āboltiņa, ar visiem viņas trūkumiem un bieži vien lielummāniju, TĀDA NOTEIKTI NAV!
  Neesmu viņas fans, bet jāsaka godīgi- ja viņai nepiemistu šī lielummānija, tad būtu ideāls politiķis, kurš spējīgs aizstāvēt savu viedokli.

 5. Puikiņām bail no stingra līdera. Un pašiem pacelt karogu un vest tautu arī dūšas par maz.

 6. Vakar televizijas diskusijā par Āboltinu izskanēja: “…neredzu neviena kandidāta tik enerģiska kā Āboltiņa…” Enerģiskums, protams, ir nepieciešams, taču-Nerons, Kaligula, Napoleons, Hitlers (un vēl ļoti daudzi citi arī) arī bija ĻOTI enerģiski. Un komunisti-tie nu ĻOTI enerģiski kāva cilvēkus, un atkal tikpat enerģiski ir gatavi to darīt. Izskatās, ka enerģija ir pilnība izspiedusi cilvēcību. Šis enerģiskais, rudais neradījums dziļi nicina savu tautu un valsti, ir gatavs uz jebkurām netīrām intrigām, lai tikai saglabātu savu varu pie politiskās un ienākumu siles! Nost ar viņu!

 7. Āboltiņa Saeimā “ierāpās pāri sētai” no ēnainās puses.

 8. Mēs arī tā domājam
  09.12.2015 22:26
  reāliste
  09.12.2015 22:19
  Bet vispār, varbūt,…
  Es vispār neredzu kam uzticēties! Nacionālā apvienība? Tur ir jāveic totāla tīrīšana. Un lai nesmīkņā tie, kuri tur pašlaik atrodas nezin cik gadus, vēlēšanas pienāks ļoti drīz… Kas ir izdarīts VALSTS labā.Jūs visi esat aizsēdējušies, jums nevienam nav svarīga valsts attīstība, tikai savi krēsli

  NA ieceres un mērķi reiz bija un pat ir labākie no visu partiju mērķiem un programmām, bet iefiltrētie čekas aģenti un alkatīgās marionetes – TB/LNNK dinozauri ir jāmet ar blīkšķi ārā, kamēr visi godīgie no VL nav totāli sabojāti, arī viņu “fotgrāfs” eriksons ar savu lielību un augstprātību un ar īstām psrs mentu manierēm ir atbaidošs no VL cilvēkiem!

 9. tak NS paši par āboltiņu palikuši, vai tiešām uz nākamajām vēlēšanām būs jāiet ar domu par opozīciju? Degradētā politiskā svīta ar pūstošo vienotību priekšgalā un NA ar ZZS pakaļgalā.

 10. Augstprātibai-NĒ! Uzpūtībai-NĒ! Ūūieēe!

 11. beidzot vajag parādīt mugurkaulu, un reāli – ar darbiem pierādīt teikto. Ja būs Āboltiņa par premjeri- pametiet šo sapuvušo koalīciju- un tauta jūs atbalstīs vairāk kā jebkad.

 12. pārdomām par valsti / kā jūtas bērni sliktā ģimenē/ 09.12.2015 19:15
  ka Valdības veidošanu jāuzņemas demisionējušiem, tas vispār ir nonsenss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Vienotībai vairs nav tiesību vadīt valdību,jo viņi paši sevi likvidēja labprātīgi/pašu suņi nokoda savējo un ,tas saucas kanibālisms vienotības izpildījumā/ . Vēl vienu iespēju Vienotība vairs nav pelnījusi. Viņiem bija 100procentīga iespēja palīdzēt slīkstošajai laimdotai,bet solvitiņa slīkstošās galvu ar smaidu pabāza zem ūdens , liedzot pēdējo gaisa malku slīkstošajam gulbim

 13. Aboltina vienkarshi GRIB,lai pie majas atkal varetu uzlikt PAREIZO zimi…!!! un par TAUTU vinai nosplauties
  UUUUU_UUUUUU !!!

 14. Taisnība NA vadītājam Atbildēt

  Pareizi saka Raivis Dzintars, ka Āboltiņa neder. Pašreizējā viņas dvēseliskajā stāvoklī – ūjinoša, emocionāli uzvilkta, nepārliecināta, cilvēkus tracinoša, uz enerģisku darbu neiedvesmojoša. Viņu par jauno valdības vadītāju var gribēt vienīgi tie, kas grib Vienotību norakt galīgi un pavisam. Tauta šo emociju kamola koncentrātu nepieņems. Piemērotākais ir Dūklavs, kuram izdodas radīt visai omulīga ulmaniska vīra iespaidu. Tas šajā situācijā jau ir daudz. Varbūt pat pietiekami.

  • .. raivis jau ir piekritis āboltiņas kandidatūrai.

  • moderator ko nu cenzē? cilvēku kas stāsta viedu kamer dara pilnii pretejo sauc par meli. un dzintars tā dara, atiecigi-melis raivis lai kā tev partijas biedra karte uz smadzenām spiestu tas nemaina faktu

 15. Bondars ir viens no gudrākajiem politiķiem šajā Saeimā!!!!!!!!!
  ————————————————————————–
  Piekrītu par to gudrību bet manas domas ir tādas,ka ne tikai gudrākais politiķis, bet arī godīgākais politiķis no visiem 100 deputātiem,tomēr pirmajā vietā godīguma ziņā starp 100 deputātiem ir un paliek Dzintars

  • Par Dzintaru godīgāks ir Parādnieks. Parādnieks bija godīgs un atzinās, ka viņam ir 2 sievas -daudzi “mīkstie” veči to slēpj. Parādniekam ir jurista izglītība, un man ir sajūta, ka Parādnieks būtu labs Iekšlietu ministrs. Bet izskatās, ka IeM vadību saglabās Kozlovskis.
   Vēl NA vajadzētu “savākt” Ekonomikas ministriju. Varbūt NA iekustinās tautsaimniecības attīstību. Nezinu, kurš tur gudrākais ekonomikā – varbūt par EM ministru jāliek Robertu Zīli?

   • Ministrs Zīlem par zemu Atbildēt

    Roberts Zīle ir iedomīgs – viņš pat neņem Ministru Prezidenta amatu, ja piedāvatu. Viņam ir laiks- pēc Briseles.

  • Tikai ne Bondaru, kas ar zābakiem klapē pa Saeimas tribīni. Tik prasti. Viņš visiem piedāvajās-te Zatleram, te nacionāļiem, kamēr atrada klaunu un Saeimas kaunu Kaimiņu. Kada gudrība, viņa vadītā Krājbanka aizgaja pa skuju taku ar visu Paula naudu…

 16. latvietis parastais Atbildēt

  nu nesaka NA āboltiņai nē, tāir publiska poza ko nacisti izmanto lai ietirgotu sev jaunajā valdibā pēciespējas izdevigākus amatus un noteikumus, realitātē koalicijas padomē jau ir vienošanās par āboltiņu, un koalicijas padomē NA ari piekrita, bet publiski te stāsta melus

 17. NA ir Latvijas nākotnes partija! Atbildēt

  NA jāaicina savā partijā gudri zinoši augstskolu pārstāvji un jāklūst pat lielāko konservatīvi eiropeisku partiju. NA Latvijā pieder nākotne. Raivis Dzintars būs latvijas prezidents. Viņš tam gatavojas, viņš to ir pelnījis.

  • Nākotne atnāks bez partiju palīdzības Atbildēt

   Dzintars ir kompetents tikai lāpas nešanā 18.novembra gājienā un mazliet kompetents patriotisku runu teikšanā. Tāds par prezidentu neder! Tur vajag inteliģenci, zināšanas un stratēģisko domāšanu. Levits gan joprojām ir piemērots būt par Latvijas prezidentu.

   • Ar Dzintaru viss kārtībā - mācās un aug Atbildēt

    Tradīcijas un rituāli ir jākopj. Biju gājienā, biju sajūsmā. Mums taču runas patīk. Straujuma strādāja, maz runāja- Āboltiņa nostūma, sabiedriskie mediji atbalstīja šo nostumšanu.

 18. Paldies Nacionālajai apvienībai Atbildēt

  Nacionālā apvienība ir tālredzīga. Tā viena no pirmajām iestājās pret imigrācijas kvotām-tagad mēs redzam, ka to neatbalsta Polija, Dānija Čehija, Ungārija. Nacionālā apvienība pirmā iestājās par māmiņu algām un dzimstība Latvijā palielinās.

 19. Valdībā jau nav NA tur sēž vecie perdeļi no Tēvzemes

 20. Man vairāk interesē , nevis kāpēc NA Āboltiņai saka Nē , bet kāpēc NA neizvirza savus kandidātus Premjera amatam !

  • Raivis Dzintars ir partijas priekšsēdētājs. Ja Dzintaram ir plašs skats un darbalauks, tad jautājums vietā – kāpēc Dzintars nepiesaka savu kandidatūru ministru prezidenta postenim? Ja nemaldos, tad Igaunijā vienam no jaunākajiem premjeriem bija 29 gadi, kad viņš sāka vadīt valsti. Dzintaram ir pāri 30, nav bijis kolaborants un komunistiskās partijas biedrs, ir ar Eiropas izglītību un labām angļu valodas zināšanām, vienmēr un visur aizstāv Latvijas intereses, bet ir gatavs piekāpties “Vienotībai”. Dzintar, beidz baidīties un sāc vadīt valsti!

   • Dzintara kungs ir jūsu radinieks,ka uzrunājat viņu uz tu?Kā viņš var vadīt valstī?Vai tad Vienotība un ZS par viņu balsos?Ja vienotība vēršas pret visulaiku labāko Saeimas priekšsēdētāju Mūrnieces kundzi,kuras runas ir lieliskas,bet Vienotībai nepatīk? Vai tā ir atbildīga rīcība,par ko tik daudz tiek runāts?

 21. Pareizi dara ka neatbalsta Āboltiņu kā premjeri.Ceru,ka nevienosies un paliks neatbalsta pozicijā Āboltiņai kā premjeri. Viņa saeimas vēlēšanās bija izbalsota,tā ka nevar būt par premjeri.Esmu pret Āboltiņu–uū.

 22. “Ministrs atbild par vienu šauru jomu, bet Raivim ir plašāks skats un darbalauks.” Varbūt lai Raivis sāk ar vienu šauru jomu un pierāda, ka spēj to sakārtot. Ja netiks galā ar mazumiņu, tad jau arī lielās lietās būs nejēga.
  Interesanti, kur Raivim radās šis plašais skats un darbalauks? Ko viņš ir studējis? Kādā sfērā viņš ir speciālists? Nekad neesmu dzirdējis Raivja redzējumu par mežsaimniecības un lauksaimniecības attīstību. Nekad viņš nav izteicies par reformām medicīnas nozarē. Viņam nav ar savām zināšanām pamatota viedokļa par telekomunikāciju tirgus sakārtošanu.
  Baigi atgādina Ādolfu Hitleru – tas arī nekad negāja par ministru un daudzi antinacisti smējās, ka šis kā ministrs izgāzīsies kā veca sēta. Pats Ādolfs attaisnodamies teica, ka būt par ministru ir zem viņa goda. Tikai un vienīgi kanclers un fīrers! Kļuvis par fīreru Ādolfs ierāva visu pasauli karā, jo viņam bija “plašs skats un darbalauks”.
  Ja Raivis būtu dienējis armijā (nu kaut vai zemessardzē), tad viņš saprastu, ka uzreiz nevar kļūt par ģenerāli. Jāsāk kā kareivim, tad uz augšu (caur pakāpēm līdz leitnantam un pirms lielā goda līdz pulkvedim) un tikai beigās ģenerālis.

 23. uuuuuuuuuuuuuuuuuu Atbildēt

  Ja ZZS atbalstīs tautas ienaidnieces rudāsdāmas kandidatūru,tā aizies pa skuju taku itin drīz un uz – neatgriešanos

 24. Raivi, Jūs politikā darbojieties daudzus gadus – kad beidzot kļūsiet par ministru? Ir labi rakstīt patriotiskus rakstus, ir labi teikt skaistas un gari plūstošas uzrunas pie leģionāru un partizānu pieminekļiem, ir labi doties ar lāpu 18.novembra lāpu gājienam priekšgalā, bet vai ir arī gudrība un zināšanas savest kārtībā piemēram IZM, Iekšlietu ministriju vai kādu citu ministriju atbilstoši Jūsu zināšanām, sapratnei un atbilstoši tam, kas nepieciešams tautai un valstij?
  Jautājums par netradicionāli jeb homosekuāli orientēto ārlietu ministru – vai tā nebūs divkosība, ja NA vienlaikus atbalsta tikumību un vienlaikus neiebilst, ka netikumīgs cilvēks jaunajā valdībā atkal vadīs Ārlietu ministriju?

  • Ministrs atbild par vienu šauru jomu, bet Raivim ir plašāks skats un darbalauks. Bez tam ministrus izvēlas premjerministrs un lauciņus sadala koalīcija pēc balsu vairēkuma. Bet tauta izrādās mīl homoseksuāļus, jo neesmu dzirdējis, ka tauta par to būtu sašutusi. Lielā vienprātībā lamā tos kam tikums izliekas kaut kas būtisks. Pēc Sallijas Benfeldes skolotāji un skolu direktori ar šausmām gaida kad būs jāpievēršas tikumiskai audzināšanai. Tā kā pārmetumi šoreiz jāadresē Jums pašai sev un sev līdzīgiem. Nezinu p’/eckā pavēles, bet masu mediji vienbalsīgi tautas vārdā cīnās pret NA.

  • Vai tad seksuālā orientācija a priori nosaka, ka cilvēks ir netikumīgs? Pēc Jūsu loģikas heteroseksuālie laulības pārkāpēji, Čaka ielas meitenes u. tml. ir tikumīgi?

   • orientācija to,vai cilvēks ir tikumīgs vai nav,nenosaka.To nosaka netikumīgs dzīves veids un homoseksuālu attiecību piekopšana un lepošanās ar tām.

 25. paldies dzintarzēniem! Atbildēt

  Ja NA apturēs Aboltiņas virzīšanos uz premjerministra krēslu.tad visa latviešu tauta nākošreiz balsos par NA
  Tikai vairs nevirziet par ministriem nespējniekus rasn un gerh us ,tad tauta sekos jums !Cīnieties,lai Vangas pareģojums par islāmisku Eiropu / Latviju / nepiepildās par 100%

  • No publiskajiem paziņojumiem redzams, ka dzērājšoferis gerhards (kuru NA atbalstītāji neievēlēja Saeimā) un ar rabarberiem sievas piekautais rasnačs paliks ministru amatos. Par NA turpināšu balsot, bet šāda ministru izvēle daudzus attur no balsošanas. Lūgums par Kultūras ministri ielikt Rībenu – viņa iepriekš (pirms gadiem 12?) bija izcila ministre.

 26. NA ir vienīgā partija ar mugurkaulu, tikai viņi diemžēl mazākumā. No Vienotības vienīgie nacionāli noskaņotie jau visi ir aizgājuši- Rībena, Kursīte utt. Vienotībā ir palikuši tikai Sorosa stipendiāti un kosmopolīti (tai skaitā Āboltiņa). Vienotība praktiski vairs nav latviešu partija.

 27. Klasiska divkosība, kad tikai pie siles

  • Tev tik ļoti gribējaš SC? Protams, ja NA nebūtu koalīcijā, tad varētu zagt nekontrolēti. Tagad brīžam tomēr jāpiebremzē.

 28. priecē, ka vismaz tikdaudz prāta ir NAcionalpsihopā†iem. bet pa santīmam dienā krāt paraksta apstiprināšanai ieteicēju, pensionāru ūjinā†āju un par†iju apvienības “Vieno†ība” priekšsēdētāju Solvi†u Ābol†iņu ne visai mīl to pašu iemēslu dēļ, kuru dēļ ne-1 viņu nemīl.

 29. Puskoka lēcējs atkal uzradies! Tīrās nedienas ar šiem darboņiem – kā kāds savāra ziepes tā uzreiz gatavi tajās mazgāties. Un tādu nav mazums – visās partijās un grupās – mudž un kust; neko teikt – jautri.

 30. Ja Latvija sāks ievest imigrantus (esmu kategoriski pret musulmaņu imigrantu ievešanu), tad jautājums par valsts valodu visās Latvijas skolās kļūs ļoti aktuāls. Ja visiem imigrantiem nebūs obligāti jāsūta bērnus valsts valodas skolās, tad kāda mums vairs ir nakotne. Gļēvums ir nāvējošs.

 31. Tā nu ir tā mūsu nelaime: tiklīdz no krīzes esam ārā, vairāk domājam par savām shēmām, nekā par valsti, un patreizējā “Vienotība” un ZZS tam ir lielisks piemērs. Ilgtspējīga šāda politika nevar būt – to pierādīja TP, ievilkdama mūs dziļā krīzē. Taču savas un draugu kabatas var paspēt piebāzt – un pirms vēlēšanām arī uztaisīt reklāmas kampaņu partijai, “Vienotības” pēcnācējai.
  PS šodien (tāpat kā agrāk) nav viegli būt NA biedram: priekš shēmotājiem esi tikai tāds piektais ritenis – negribēts, bet bez kura nekas nesanāk.

 32. Es arī neatbalstītu,jo viņa PUBLISKI nogānīja valsts trešās personas superīgo! / latvietim !/ uzrunu TIEŠI valsts dibināšanas dienā !!- 18.novembrī. Tas pat nebija ne 8.,ne 9. maijs!Runa bija perfekti piemērota LV valstiskuma atjaunošanai un dibināšanai.Ne visiem politiķiem ir ķēriens uz koloborāciju.
  50 gadus liecām muguru / ne visi !!/ okupantu priekšā,CIK VĒL ILGI???KO LABU esam saņēmuši no viņiem šo 25 gadu laikā?Vai ir kas mainījies viņu uzvedībā,kaut vai par to ,ka pat okupantu armijniekus neizmetām? Vai kāds redz kaut soli panākam pretim Latvijas valstij par to ka te ir mierīgas mājas,ka izglītība,saziņa,masmēdiji utt – VISS ir NE VALSTS val.,bet vēl ervien okupantu val.Ne velti šurp turpina plūst slāvi,jo kā Timčenko u.c. saka,jūtas pat labāk kā Krievijā.utt
  Tā ka paldies Mūrniecei un nopēlums koloborantei Āboltiņai. Vai tad nekad nekļūs par ĪSTU,LEPNU LATVIETI ??

  • kolaboracionists ir ģenētisks izdzimtenis un “kļūt par ĪSTU,LEPNU LATVIETI” vairs nevar; ja nu vienīgi ar laboratorisku iejaukšanos un attiecīgā surogāt-gēna modifikāciju…

  • bet Mūrnieces kundze ir otrā amatpersona aiz prezidenta.Trešā ir premjers.Tāda tā kārtība.Lieliska Saeimas priekšsēdētāja.

Draugiem Facebook Twitter Google+