×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
8. janvāris, 2015
Drukāt

Voldemārs Krustiņš: Kāpēc Saeima neinteresējas par KNAB? (6)

Foto-LETAFoto-LETA

Laiku pa laikam vadošās aprindās tiek atdzīvināta interese par KNAB priekšnieka Streļčenoka kunga paša un nu jau arī par viņa vadītā biroja nākotni. Nupat ir ziņots par Ministru prezidentes Straujumas kārtējo tikšanos ar ģenerālprokuroru Kalnmeiera kungu. Televīzija pēc tam pat parādīja bildīti. Protams, nezinu, ko īsti augstās amatpersonas sarunājušas. Nojaušu vien to, ka taps atkal komisija, un riskēju pēc valdības vadītājas vaiga izpētes secināt, ka viņas garastāvokli šī konsultācija neuzlaboja. Pieļauju, ka ģenerālprokurors pastāv uz to, ka KNAB vadītāju tāpat vien uz ātru roku nevar no amata izraidīt un pašu KNAB faktiski likvidēt, to pa daļām sadalot kādai uzticamai ie­stādei. Piemēram, Iekšlietu ministrijai.

Sabiedrībai gan varētu interesēt, vai KNAB likvidēšana vai “reorganizācija” būtu pašas sabiedrības un valsts interesēs un labā. Lai cik dīvaini tas liktos, bet visa kņada ap KNAB turpinās, no vadošo amatpersonu un iestādījumu (piemēram, Saeimas, kas ieceļ KNAB vadītāju) puses neparādot vēlēšanos sabiedrībai parādīt, kādi darbi norisinās KNAB iekšpusē un vai KNAB vadītājs kaut kādā veidā traucē šīs iestādes darbu. Vai tad nav pilnīgi absurdi taisīt projektus par KNAB faktisku likvidēšanu tikai tāpēc vien, ka uz ārpusi tiek vilktas un stieptas dažu amatpersonu iespējamas ambīcijas un varaskāre, varbūt politiskas intereses? Nu tagad uzrīkošot komisiju, par kuras spriedumu objektivitāti būs iespējams šaubīties. Interesanti, bet Saeimā gan nav spriests par Saeimas izmeklēšanas, pārbaudes vai citādas komisijas izveidi KNAB darbības novērtēšanai, lai gan pašreizējās valdības vadītāja L. Straujuma nav slēpusi savu nodomu Streļčenoka kunga atcelšanas papīrus nosūtīt uz Saeimu, kolīdz kāda komisija sagādātu piemērotu materiālu. Patiešām interesanti, kas notiks turpmāk – ap to laiku, kad beigsies prezidentūras darbi.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Piekrītu “ASS”Uzrakstīšu SAVU viedokli,ja LA necenzēs!
  Nav Zatlera un atkal milzu ietekme ir atvēlēta VIENAM ! oligarham – Lembim !!KAS ir Straujuma un b,Bērziņš ??Pareizi !!Paanalizejiet ministrus !!Kas tie ir? Pareizi !!!Kas ievēlēja Streļčenoku?Pareizi !!SC un ZZS pamatā !!Slaviks ir “kruts”Rēzeknes čomaks,kurš tusējas ar SC mēru Bartaševiču ,noplūdina KNAB informāciju/ piem,par sl-cu utt./ un ne tikai,Tagad Saeimā bez SC,ZZS ir tādi paši Latvijas “patrioti”no Sudrabas un Bondara bandas.Tieši tā!KURŠ balsos pret Streļčenoku ???
  Tagad bez Zatlera VISS pieder Pundurim,arī ģenprokurors !!Nezinu nevienu ES valsti kur tā būtu vara saaugusi ar tieslietām un drošības struktūrām,kur FAKTISKI visu nosaka viena krimiķa naudas maks un gribēšana.Kā tur ar to Berluskoni?
  Beļevičam cepuri nost par tām AP mašīnu iepirkšanām !!
  Kur tad un KAPĒC Āboltiņa pieklususi?Spodrina spalvas prezidentūrai,domā,ka aizmirsīs tauta viltu ??
  Nu bet cepuri nost arī “LA”!

 2. Po†āpova takš izpenderējās!

 3. Tāpēc ka tāds nespējīgs KNAB visiem ir izdevīgs. Korupcija ir visos līmeņos, bet visi līmeņi ir sadalīti starp partijām. Piemēram, pašvaldību lietu ministrija (tātad visas pašvaldības, izņemot Rīgu) zem NA; maksātnespējas jautājumi un tiesvedība zem NA; Rīgas brīvosta un Rīgas pašvaldība zem Saskaņas; Ventspils brīvosta zem ZZS; ES struktūrfondi zem ZZS un Vienotības un t.t.

 4. Pēc Zatlera kustības viss liecina par galīgu valsts impotenci vairākās jomās – mediju telpā, KNAB .Aizejot no amata finanšu ministrs A. Vilks uzsvēra lielo Lemberga ietekmi valdībā. Tas jūtams arī mediju telpā, KNAB un pat Saeimā! Kā liekas Vienotība arī “mīļā miera labad”padevusies oligarhu ietekmei, kur faktiski ir pelēkie kardināli, kas nosaka valst virzienu. Vai tas nesniedzas uz Kremļa pusi tagadējā veidolā?

 5. Kāpēc Saeima neinteresējas par KNAB? Tāpēc ka Saeimā KNAB ir Loskutova pārraudzības lauciņš, bet Loskutovs vienmēr nostājas Streļčenoka pusē. Kā zinams, vārna vārnai acī neknābj!

 6. Tapec, ka sada Knab vadiba bus gluzi visadam musu gudram galvam gluzi pa pratam… Te jau redzam jaunu bloku izveidojamies. Pateicoties tadam lidzigam blokam mums tagad ir tads dizens VP ka musu lolotais Andris.

Draugiem Facebook Twitter Google+