Sports
Motoru sports

Karro un Sabulis nepazūd Itālijas dubļos0

“Internazionali d’Italia” motokrosa čempionāta otrajā posmā Otobjano trasē spēcīgajā konkurencē ar daudzu pasaules čempionāta dalībnieku piedalīšanos Matīss Karro un Kārlis Sabulis savās klasēs bija labāko desmitniekā.

MX1 klasē Matīss Karro, gluži kā pirms nedēļas pirmajā posmā Sardīnijas salā, finišu sasniedza desmitajā vietā, taču šoreiz uzvarētājs un Itālijas spožākā zvaigzne Antonio Kairoli latvieti nespēja apsteigt par apli. Otro vietu izcīnīja francūzis Romāns Fevrē, trešo slovēnis Tims Gajsers, piekto igaunis Tanels Leoks.

MX2 klasē sacensībām bija pieteikušies vairāk nekā simts dalībnieki, tikai 40 iekļuva finālā, kur Kārlis Sabulis spēcīgajā konkurencē izcīnīja devīto vietu. Arī otrajā posmā uzvarēja pasaules čempions spānis Horhe Prado.

Saistītie raksti

Abu klašu superfinālā vēl vienu triumfa brīdi izbaudīja Kairoli, par trīs sekundēm pārspējot Gajseru un par 55 – Prado. Sabulis šajā braucienā izcīnīja 24. vietu, Karro finišu nesasniedza, tomēr tika pie 29. vietas.

“Šoreiz bija mazliet ekstrēmi laika apstākļi, bet izvērtās lieliska sacīkste dziļos dubļos. Pirmajā braucienā jutos ļoti labi un finišā sanāca 10. vieta. Otrajā bija laba cīņai ar vairākiem MX1 un MX2 klašu braucējiem, tomēr nelielu motocikla problēmu dēļ paliku bez finiša,” sacīksti komentēja Matīss Karro.

“Internazionali d’Italia” sacensību pēdējais trešais posms 10. februārī notiks Mantovas trasē.

LA.lv