Karsums un Daugaviņš iemet, Bārtulis debitē 0

Latvijas izlases uzbrucēji Mārtiņš Karsums un Kaspars Daugaviņš svētdien guva pa vieniem vārtiem Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, palīdzot Harija Vītoliņa trenētajai Maskavas “Dinamo” komandai ar rezultātu 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) savā laukumā pieveikt Čeļabinskas “Traktor” spēlētājus.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
TESTS. Atbildi uz 10 jautājumiem un uzzini, kādu vērtējumu tu iegūtu šajā latviešu valodas testā!

Karsuma gūtie vārti, spēlējot vairākumā, palīdzēja 27.minūtē Maskavas “Dinamo” izvirzīties vadībā ar 2:0, bet Daugaviņš 56.minūtē panāca mājiniekiem vadību arī ar 4:0.

Vēl pa reizei uzvarētājiem precīzi meta Maksims Pestuško, kurš turklāt izcēlās laikā, kad Daugaviņš atradās uz noraidīto soliņa, un Deniss Mosaļovs. Savukārt “Traktor” rindās goda vārtus 15 sekundes pirms pamatlaika beigām guva Staņislavs Čistovs.

Karsums šajā mačā laukumā aizvadīja 14 minūtes un 53 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem un zaudēja vienīgajā iemetienā, kurā piedalījās.

Savukārt Daugaviņš nospēlēja 12 minūtes un vienu sekundi, nopelnot divas soda minūtes un arī pats izprovocējot vienu pārkāpumu. Viņš izpildīja piecus metienus, zaudējot vienīgajā iemetienā.

Kā ziņots, pirms tam svētdien Latvijas hokeja izlases aizsargs Oskars Bārtulis debijas mačā palīdzēja Kazahstānas klubam Astanas “Baris” ar rezultātu 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 1:0) savā laukumā pagarinājumā pieveikt Novokuzņeckas “Metallurg”.

Vienīgos vārtus mačā 64.minūtē “Baris” komandas labā guva Brendons Bočenskis, bet mājinieku vārtsargs Jans Lāco atvairīja visus 29 pretinieku raidījumus.

Bārtulis, kurš “Baris” sastāvam pievienojās vien pirms pāris dienām, savā debijas mačā uzreiz nospēlēja 25 minūtes un 32 sekundes, kuru laikā izcēlās ar četriem metieniem.

Kā zināms, Astanas klubs ar 27 gadus veco hokejistu noslēdzis līgumu uz vienu sezonu.

Bārtuļa iepriekšējās divās sezonās pārstāvētais KHL klubs Doņeckas “Donbass” no Ukrainas valstī nestabilās situācijas dēļ šajā sezonā čempionātā nespēlē. Sezona raksturota kā kluba “akadēmiskais pārtraukums”. Ar spēlētājiem un treneriem noslēgtie līgumi tikuši iesaldēti uz vienu gadu, bet tiem ļauts vienoties ar citām komandām par viena gada līgumiem.

“Baris” komandas galvenais treneris ir iepriekš “Donbass” vienībā strādājušais Andrejs Nazarovs, kurš gan pašlaik turpina izciest sešu spēļu diskvalifikāciju.