×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
18. maijs, 2014
Drukāt

Kartupeļu stādāmajā mašīnā ierauj plaukstu

Foto-LETAFoto-LETA

Sākoties dārza darbu sezonai, iedzīvotāji gūst arī šai sezona raksturīgas traumas – 17.maijā kāda sieviete ierāvusi plaukstu kartupeļu stādāmajā mašīnā, savukārt kāds vīrietis, rokot dārzu, guvis elektrotraumu no saskarsmes ar vadiem.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša aģentūrai LETA pastāstīja, ka vakar slimnīcā nogādāta 40 gadus veca sieviete, kura ierāvusi plaukstu kartupeļu stādāmajā mašīnā. Sieviete guvusi plaukstas traumas, vienam pirkstam norauts gals. Negadījums noticis Kurzemē.

Savukārt Pierīgā 33 gadus vīrietis, dārzā rokot zemi, saskāries ar vadiem un saņēmis strāvas triecienu. Vīrietis zaudējis samaņu, guvis elektrotraumu un nogādāts slimnīcā.

Kopumā pagājušajā diennaktī neatliekamās palīdzības mediķi saņēma 1342 izsaukumus, no tiem 297 bija saistīti ar dažādām traumām. Mediķu palīdzība bija nepieciešama arī negadījumos cietušiem riteņbraucējiem, motociklistiem.

Vakar mediķu rokās nonāca 14 gadus vecs pusaudzis, kurš, krītot no apmēram trīs metru augsta torņa, bija guvis mugurkaula jostas daļas skriemeļa bojājumu. Šis negadījums reģistrēts Vidzemē, bet zēns aizvests uz slimnīcu Rīgā.

Savukārt Kurzemē ārstu uzraudzībā nonācis 28 gadus vecs vīrietis, kurš smēķējis indīgo augu maisījumu. Garāmgājēji pamanījuši, ka vīrietis sēž uz soliņa, nesaprotami runā un uzvedas neadekvāti. Vīrietim konstatēti psihiski traucējumi un saindēšanās, tāpēc viņš nogādāts ārstniecības iestādē.

Vakar Kurzemē slimnīcā smagā stāvoklī nogādāts arī kāds 37 gadus vecs vīrietis, kurš atrasts guļam pie trepēm bezsamaņā, ar smagu galvas traumu un galvaskausa lūzumu. Nav zināms, kādos apstākļos vīrietis guvis smago traumu, tiek pieļauta iespēja, ka viņš ir nokritis pa trepēm.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+