Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kas sagaida katru horoskopa zīmi 2018. gadā? Beidzot uzzini visu! 16

Foto – Fotolia

Auns

2018.gads pēc ķīniešu kalendāra ir Dzeltenā zemes suņa gads. Suns ir uzticams un miermīlīgs dzīvnieks, kas vienmēr aizstāvēs savu saimnieku, tāpēc ļoti svarīgi, lai pie varas nāktu cilvēki, kas dzimuši Suņa gadā. Tikai viņi varēs panākt karu un postošu konfliktu izbeigšanu pasaulē. Pateicoties viņiem 2018.gadā tiks atrisināti praktiski visi konflikti: iestāsies miers un saskaņa, kuras tik ļoti pietrūka iepriekšējos gados.

2018.gads būs diezgan sarežģīts ietiepīgajam Aunam, jo viņš nav pieradis pielāgoties mainīgajai pasaulei. Tomēr Suns necietīs, ka kāds vēlas nošķirties no ganāmpulka un liks Aunam peldēt pa straumi kopā ar visiem. Ja Auns sāks pretoties, tad var sākties grūtības gan finanšu plānā, gan mīlestības frontē. Tāpēc prātīgākie šīs zīmes pārstāvji tomēr savaldīs savu impulsivitāti un ietiepību, lai noturētos virs ūdens.

Turklāt gada sākumā Auna dzīvē parādīsies cilvēks, kas var sagraut cietoksni, kura būvniecībai Auns patērējis ne mazums pūļu un laika. Lai novērstu šādu nepatīkamu notikumu gaitu, vajag atteikties no jaunām iepazīšanām, lai gan to būs grūti izdarīt, jo 2018.gadā Auns pēkšņi sapratīs, ka nodzīvojis dzīvi vientulībā, tā arī neiegūstot īstus draugus, un sāks meklēt jaunas attiecības. Taču tik lielas kaislības nebūs ilgas, jau otrajā pusgadā Auns atkal ieņems līdera vietu un tiks galā ar situāciju tikpat ātri, cik ātri tā izveidojās. Gada beigas aizritēs mierīgā un klusā atmosfērā, kas ir tik pierasta un patīkama šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem.

Vērsis

Vēršiem šis gads ir bijis diezgan sarežģīts, bet nākamgad iestāsies klusums un miers. Vērši netieksies iekarot virsotnes, kuru sasniegšanai iepriekš nācās laist darbā nagus un ragus, bet klusi noslēpsies savā omulīgajā un komfortablajā mājoklī, kur izbaudīs ģimenes dzīves jaukumus. 2018.gads šai zodiaka zīmei paies rūpējoties par sadzīves lietām, kas iepriecinās Vērsi, kurš ir noguris no iepriekšējo gadu raizēm.

Vērši ir diezgan nosvērti cilvēki, ja viņiem nodrošina komfortablus apstākļus, bet Suns, 2018.gada saimnieks, pacentīsies to sagādāt, dāvājot ilgi gaidīto mieru un daudz pozitīvu mirkļu. Bez šaubām, problēmas nekur nepazudīs, taču tās būs nelielas un pat zināmā mērā patīkamas strādīgajam un aktīvajam Vērsim.

Vasarā daudzi Vērši aizdomāsies par savu veselību, tāpēc pavadīs šo sezonu tālu no dienišķās kņadas, pie jūras vai kalnos, kur smelsies spēkus un enerģiju, kas būs tik nepieciešama nākamā gada ziemas mēnešos. Iespējams, tieši šajā laikā ģimenē ienāks jauns loceklis, par kuru visi sen sapņoja – viņš ienesīs savas korekcijas Vērša nesteidzīgajā dzīvesveidā.

Dvīņi

Lai gan šīs zodiaka zīmes pārstāvji ārēji izskatās maigi, iekšēji viņi ir cieti kā krams. Sava rakstura stingrību viņiem 2018.gadā nāksies izrādīt ne reizi vien, jo Dzeltenais zemes suns ir sagatavojis ne mazums pārbaudījumu Dvīņiem, kas mūžīgi šaubās par sevi. Suns to dara ne aiz ļaunuma, bet lai norūdītu garu, tāpēc, ka nākotnē šo Gaisa zīmi gaida daudzas problēmas – gan finansiālas, gan saistītas ar veselību.

2018.gads Dvīņiem būs plānu pārskatīšanas laiks, turklāt uz kardināli pretējo pusi. Tam būs vairāki iemesli, bet galvenais – sociālā statusa maiņa. It īpaši tas attiecas uz daiļā dzimuma pārstāvēm. Lai gan arī vīriešiem vajadzēs iznākt no savas ierastās pajumtes un sākt darboties, lai sasniegtu mērķi.

Suns šai zodiaka zīmei ir sagatavojis nelielu pārsteigumu naudas ziņā. Viens to uztvers kā patīkamu pārsteigumu, bet cits būs neapmierināts ar sekām, kādas radīs saņemtā nauda. Viss būs atkarīgs no tā, kur tiks iztērētas viegli saņemtās finanses.

2018. gadā Dvīņus gaida daudzas romantiskas iepazīšanās, taču ne visas no tām būs ilgstošas.

Vēzis

2018.gadā Vēži pēc pieraduma te kāpsies atpakaļ saistībā bailēm un nepārliecinātību par sevi, te rausies uz priekšu, lai sasniegtu izvirzītos mērķus. Tāda nestabilitāte var slikti ietekmēt šīs zodiaka zīmes pārstāvju pašsajūtu. Vajadzēs pat vērsties pēc palīdzības pie speciālista, bet Vēžiem tik ļoti nepatīk ārsti.

Gada vidū iespējams strīds ar tuvu cilvēku, kas arī kļūs par iemeslu emocionāla un fiziska spēka izsīkumam. Protams, Vēzis kā vienmēr pacentīsies slēpt no visiem savas jūtas, iegrimstot darbā, lai kļūtu turīgs un neatkarīgs. Tādējādi viņi iegūs pārliecību par saviem spēkiem, taču tas būs ļoti grūti izdarāms.

Svarīgi ir nomierināties un censties saprast, kas ir esošās situācijas cēlonis. Pašanalīze nāks tikai par labu, taču noderīga būs arī uzticama cilvēka palīdzība. Kopējiem spēkiem parādīsies iespēja tikt galā ar bažām un bailēm, lai turpinātu mierīgu un līdzsvarotu dzīvi, kas ir tik ļoti vajadzīga Vēža komfortam.

Lauva

Dzeltenais zemes suns Lauvam sola jautru un veiksmīgu gadu, ja vien zvēru karalis pats visu nesabojās, krāpjot mīļoto un mānot tuvus cilvēkus. Šajā gadījumā iespējami skandāli, skaļas šķiršanās, īpašuma dalīšana un pat visnotaļ veiksmīga uzņēmuma bankrots.

Vairākumu Lauvu gaida pārcelšanās uz citu pilsētu vai valsti biznesa paplašināšanas dēļ. Taču tas Lauvu neapbēdinās, jo viņš mīl jaunus iespaidus un pārmaiņas, kas sola izdevīgas perspektīvas un noderīgas pazīšanās. No tām daudzas būs ar pretējā dzimuma pārstāvēm, kas nevar nepriecēt mīlestības pilno zvēru karali. Lauva būs pilns spēku un enerģijas, tāpēc veiksmīgi varēs īstenot gan vecus plānus, gan jaunas ieceres.

2018.gads ir piemērots ceļojumiem un romantiskai atpūtai kopā ar mīļoto cilvēku. Tikai par to vajag padomāt savlaicīgi, lai atvaļinājums neietekmētu uzsākto biznesu. Pretējā gadījumā viss var beigties bēdīgi – lielas naudas summas zaudējums un strīds ar otro pusīti. Izlabot situāciju būs ļoti sarežģīti, bet vairākiem šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem – pat neiespējami.

Jaunava

Suņa gadā šai zodiaka zīmei neizsakāmi paveiksies, turklāt visās jomās – Jaunava atradīs savu otro pusīti (tas attiecas, protams, uz vientuļajiem šīs zīmes pārstāvjiem), nodrošinās ģimenes labklājību, pakāpsies pa karjeras kāpnēm un iegūs finansiālu stabilitāti. Vienīgais, kas traucēt pilnai Jaunavas laimei ir mūžīgā pašaustīšana. Viņa vienkārši nespēs noticēt savai laimei un baidīsies pārāk sapriecāties par dzīvi, lai neaizbaidītu veiksmi. Parasti Jaunavas ir ļoti māņticīgas.

2018.gadā Jaunavai vajag vairāk laika pavadīt draugu un paziņu lokā, atslābināties un priecāties par dzīvi – nakts klubi, restorāna apmeklējums, ceļojumi, braucieni nāks tikai par labu. Tomēr nevajag aizmirst par savu veselību – pareiza ēšana, mērenas fiziskās aktivitātes, nekādi emocionāli satricinājumi, aizraušanās ar alkoholu un smēķēšanu. Tikai tā iespējams gadu pavadīt laimīgi un bez problēmām.

Šīs zodiaka zīmes sievietes varēs īstenot savas radošās ieceres, kas atnesīs prāvu naudas summu budžetā un paaugstinās viņu pašapziņu.

Svari

2018.gadā Svariem iestājas pieklusuma periods pēc vētraini pavadītiem iepriekšējiem gadiem. Nevar teikt, ka tas Svarus apmierinās, jo viņi jau ir pieraduši dzīvot ritmā, kad vajag ātri domāt un darboties. Taču Suns dod iespēju nedaudz sakopot spēkus, lai pēc tam atkal uzvilktu vāveres kostīmu un ielēktu dzīves rūpju un raižu ritenī un gūtu no tā lielāku labumu, citādi var rasties nopietnas problēmas ar veselību.

Suņa gadā vajag censties dzīvot ekonomiskāk, jo Suns necieš izšķērdību, izņemot tēriņus mājoklim – viņam ir ļoti svarīgs komforts un omulība mājās. Tāpēc Svariem 2018.gadā ir vērts iegādāties mājokli, sākt mājas celtniecību vai veikt kapitālo remontu savā dzīvoklī, ieviešot savas radošās ieceres, jo šīs zīmes pārstāvjiem jebkādi materiālie tēriņi ir pa kabatai. Savukārt savu biznesu nākamgad sākt nevajag, jo tas var piedzīvot neveiksmi.

2018.gads būs grūts tiem, kuru darbs saistīts ar biežiem braucieniem, – radīsies sarežģījumi un domstarpības ģimenē. Un tikai mierpilna attieksme varēs situāciju vērst uz labo pusi – Svariem ir jāpacenšas kontrolēt savas emocijas.

Skorpions

Suņa gads Skorpioniem paies neatkarības un mērķtiecības zīmē – viņiem jābūt drosmīgiem un ātriem savos lēmumos, tikai tad viņi spēs būt soli priekšā citiem. Lai gūtu panākumus, šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem ir jāmaina ne tikai domāšana, bet arī dzīvesveids, garderobe un saskarsmes loks. Teicams variants – pārcelties uz laiku uz citu ciematu, pilsētu vai valsti, lai sāktu dzīvi no baltas lapas.

Vasarā Skorpioniem vajag doties prom no ikdienišķās kņadas, atslābināties. Ja ir iespējams, to darīt vislabāk vienatnē, lai neviens un nekas nevarētu traucēt pabūt ar savām domām un idejām viens pret vienu.

2018.gadā Skorpionam svarīgi ir vienmēr būt modram – šajā periodā liktenis ne reizi vien dos iespēju pašrealizācijai un augstu virsotņu sasniegšanai gan profesionālajā laukā, gan personiskajā frontē. Tomēr nevajag aizmirst arī par mēra sajūtu it visā, lai nekļūtu par spēļmantiņu spēcīgākām personībām, kuras prot spēlēt uz patmīlību un ambīcijām. Vēlams ievērot līdzsvaru starp vēlmēm un iespējām, lai savus mērķus īstenotu dzīvē.

Strēlnieks

Suņa gadā cilvēkiem, kas dzimuši Strēlnieka zīmē, jābūt īpaši piesardzīgiem, jo šajā periodā viņus gaida gan uzvaras, gan zaudējumi. Pats svarīgākais – nejusties nelaimīgam un atstātam, bet attiekties pret neveiksmēm kā pret melno joslu, pēc kuras tūlīt būs baltā. 2018.gads noritēs salīdzinoši mierīgi tiem, kuri daudz laika pavada ārpus mājas.

Nevajag baidīties no atbildības par lēmumu pieņemšanu, citādi apkārtējie to var uztvert kā sakāvi. Bet no otras puses, nevajag ar galvu skriet sienā, lai pierādītu savu taisnību. Ideālais variants – vispirms izsvērt visus “par” un “pret”, bet tikai pēc tam rīkoties. Ja risinājums netiks rasts, tad labāk uz visu paskatīties caur pirkstiem un doties ilgā ceļojumā uz tālu valsti. 2018.gadā Strēlniekiem ir svarīgi savlaicīgi aiziet, riskēt ar mēru, paklusēt pat tur, kur vajag izteikties un nepabeigt, nevis pārtaisīt, bet galvenais – neaizskart neviena patmīlību. Tad gads paies praktiski bez problēmām.

Mežāzis

Šai zodiaka zīmei vienmēr ir bijušas raksturīgas paaugstinātas īpašnieciskas jūtas, bet 2018.gadā tās īpaši izpaudīsies. Tas attieksies gan uz personiskajām attiecībām, gan naudu, kas uzreiz atspoguļosies uz atmosfēru ģimenē un kolektīvā. Un – ja Mežāzis turpinās uzvesties kā egoistiska persona, tad rezultātā viņš var palikt viens.

Savā gadā Suns pacentīsies traucēt straujajam Mežāzim, kura darbībām nespēj tikt līdzi. Tādēļ daudzi Mežāži saskarsies ar situāciju, kad iesāktās lietas, kas vēl pavisam nesen šķita veiksmīgas, vairs tādas nav, turklāt bez acīmredzamiem iemesliem. Saistībā ar to Mežāžiem 2018.gadā nav ieteicams plānot kaut ko svarīgu – tik un tā nekas labs no tā nesanāks. Tomēr tas neattiecas uz mīlestības plāniem, jo Suns vienmēr ir priecīgs palīdzēt cilvēkiem, kas ir iemīlējušies – var atzīties mīlestībā, saistīt sevi laulības saitēm un organizēt romantisku atvaļinājumu kopā ar savu otro pusīti.
Tāpat kā iepriekšējos gados Mežāži 2018.gadā izvirzītā mērķa sasniegšanā var rēķināties tikai ar sevi un tikai dažkārt uz tuviniekiem, kuri vienkārši nespēs atteikt palīdzību radniecības saišu dēļ.

Ūdensvīrs

Kopš gada sākuma Ūdensvīri sajutīs milzīgu enerģijas pieplūdumu un spēju darīt brīnumus – citādi nevar nosaukt notikumus, kas norisināsies 2018.gadā. Ūdensvīriem tiks dota iespēja paveikt to, par ko viņi sen sapņojuši – sākt savu biznesu, mainīt dzīvesvietu vai darbu, saraut saites ar apnikušu partneri, izmainīt ārieni un citas lietas. Viss veiksies viegli un vienkārši, kas sagrozīs prātu Ūdensvīram, kuram būs ļoti smagi un sāpīgi krist no panākumu virsotnēm. Lai tas nenotiktu, vajag censties nelielīties ar saviem panākumiem un kontrolēt savas emocijas.

Suņa gadā Ūdensvīri bieži uzvedīsies kā šā gada saimnieks – dažkārt dusmosies uz nepatīkamiem garāmgājējiem un pieglaudīsies tiem, kas pacienās ar gardu kumosiņu un pakasīs aiz austiņas. To var izmantot tenku izplatītāji un liekuļi, tāpēc šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem vajag vērīgi attiekties pret jauniem paziņām un atklāt sirdi tikai pārbaudītiem cilvēkiem.

Kopumā gads Ūdensvīriem paies labi. Nedaudz to sabojās veselības problēmas – iespējams, ka saaukstēšanās kļūs par nopietnākas saslimšanas cēloni, ja to nesāks ārstēt savlaicīgi.

Zivis

Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem 2018.gads būs neviennozīmīgs. No vienas puses, būs radošs pacēlums, karjeras kāpums, finanšu stabilitāte, bet no otras puses, problēmas ģimenē un darba kolektīvā. Arī psiholoģiskā veselība pievils – Zivis piemeklēs bieži nervu satricinājumi un depresīvs stāvoklis. Tomēr tas neattiecas uz visām Zivīm, bet tikai uz ģimenes cilvēkiem. Vientuļajām Zivīm viss būs citādi – iespējama tikšanās ar domubiedru, kas drīzumā kļūs par mīļoto cilvēku.

Saistītie raksti

Zivīm Suņa gadā nāksies risināt citu cilvēku problēmas, par ko viņi stipri dusmosies, taču citādi viņi nevar – audzināšana un raksturs neļauj. Tomēr ļoti drīz labestība atgriezīsies ar uzviju – arī Zivīm tiks sniegts morāls un materiāls atbalsts, turklāt viņas to saņems ne tikai no tiem, kam palīdzēja, bet arī no kādas nepazīstamas, bet ietekmīgas personas.

Gada beigas būs īpaši bagātas ar patīkamiem pārsteigumiem un notikumiem. Parādīsies iespēja īstenot plānus dzīvē un ieinteresēt ar saviem projektiem turīgu cilvēku ar sakariem, kurš arī kļūs par Zivju sponsoru. Cilvēkiem, kas dzimuši Zivju zīmē, galvenais ir ticība sev un saviem spēkiem.

Avots: “mirror-venus.ru”

LA.lv