×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
11. novembris, 2013
Drukāt

Kauguru pagastā sadeg saimniecības ēka ar sienu un graudiem

graudi_LETA

Svētdien Beverīnas novada Kauguru pagastā lielā platībā degusi saimniecības ēka, kur glabāti siena ruļļi, tehnika un graudi, portālu “LA.lv” informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Izsaukums par paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku Kauguru pagastā svētdien saņemts plkst. 13:23. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg saimniecības ēka, kurā novietoti siena ruļļi, tehnika un 120 tonnas graudu. Glābšanas darbos iesaistīta arī vietējā traktortehnika, kas veda ārā siena ruļļus, graudus, kā arī pieveda ūdeni. Kopējā degšanas platība bija 750 kvadrātmetri. Ugunsgrēks lokalizēts plkst. 18:34, bet tā likvidācijas darbi vēl turpinās. Tiek dzēstas un uzlauztas degošās konstrukcijas, kā arī ar ūdeni saliets gruzdošais siens un graudi.

Savukārt naktī no sestdienas uz svētdienu plkst. 00:29 VUGD saņēmis informāciju par ugunsgrēku Jelgavas novada, Vircavas pagastā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatējuši, ka ar atklātu liesmu deg divi blakus novietoti dzelzceļa vagoni un tiem klāt piebūvēts šķūnis. Degošie vagoni neatradās uz sliedēm un izmantoti dzīvošanai un mantu novietošanai. Kopējā degšanas platība bija 120 kvadrātmetri. Pārmeklējot degošos vagonus, vienā no tiem atrasts bojā gājis apmēram 46 gadus vecs vīrietis.

Vēl sestdien plkst. 14:18 VUGD saņēmis informāciju, ka Salaspils novada, Jauncekulē, deg celtniecības vagoniņš. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatējuši, ka celtniecības vagoniņš deg ar atklātu liesmu. Ugunsgrēkā cieta apmēram 70 gadus vecs vīrietis. Kopējā degšanas platība bija 30 kvadrātmetri.

Aizvadītajās brīvdienās VUGD saņēmis kopumā 73 izsaukumus. Dzēsti 32 ugunsgrēki, veikti 29 glābšanas darbi, bija arī 12 maldinoši izsaukumi. Ugunsgrēkos gājis bojā viens cilvēks un cietis viens cilvēks.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+