Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kavēšanās atmiņās un sava ceļa meklēšana! Horoskopi 26.maijam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Šodien daudzi no mums kavēsies atmiņās, meklēs “zīmes” un savu ceļu. Diena solās būt līdzsvarā, taču vajadzētu izvairīties no šaubīgiem cilvēkiem un viltus informācijas. Nav gan šodien vēlamas pārrunas un tikšanās, kas saistītas ar lietišķām darbībām. Nav ieteicami tāli ceļojumi ar avio transportu – iespējamas dažādas ķibeles – sākot no reisu kavēšanās un beidzot ar bagāžas nozaudēšanu.

Auns

Diena simbolizē maldus. Ieliekot visu dvēseli kādā svarīgā un tev nozīmīgā lietā, tu vari justies ļoti pievilts. Arī cilvēki šodien tevi var pievilt un piemānīt. Eksperimenti šodien noteikti nav ieteicami.

Vērsis

Šodien tavu pašsajūtu vistiešākajā veidā ietekmēs neveselīgs dzīvesveids – nepietiekams miega daudzums, pārlieku daudz emocijas un iespaidu. Lai no tā izvairītos, ievēro mērenību itin visā, ko dari.

Dvīņi

Šodien nevar stāvēt uz vietas. Mērķtiecīgi jāvirzās vienā vai otrā virzienā, jo zem guloša akmens ūdens netek!

Vēzis

Vēži prot rīkoties ar naudu un kapitālu. Tāpēc šodien, pat, ja tev bija kādas finansiālas grūtības, tās veiksmīgi atrisināsies. Parādīsies teicams naudas iegūšanas avots.

Lauva

Šodien tev būs grūti organizēt savu dienu. Tev liksies, ka tev nepietiek laika, ir nevajadzīgs stress un jebkurš strīds tev pamatīgi var sabojāt garastāvokli. Lai “izlādētu” šo atmosfēru, neuzsāc jaunas lietas un nerisini nopietnas problēmas.

Jaunava

Jāņem vērā, ka sievietes šodien var saslimt un šī slimība būs samērā bīstama un būs ilgi jāārstē, tāpēc pret savu veselību jāizturas nopietni. Izvairies no strīdiem un agresijas – tas var izraisīt pat nelaimes gadījumu.

Svari

Vara – tas nav tikai “skaistums”, bet arī pienākumi. Atceries to tad, kad tu vēlēsies kāpt pa karjeras kāpnēm. Šodien nepieņem nekādus svarīgus lēmumus.

Skorpions

Šodien tu koncentrēsies dažādiem ar morāli saistītiem jautājumiem. Centies apslāpēt savas ambīcijas, tās var tevi aizvest pa nepareiziem ceļiem.

Strēlnieks

Diena simbolizē piesaisti lietām, notikumiem un cilvēkiem. Daudzi Strēlnieki var šodien sajusties “atkarīgi” no kāda. Bet paraugies uz pasauli plašāk – ir tik daudz iespēju, ko tu vari darīt arī bez citu cilvēku ietekmes.

Mežāzis

Diena vedinās tevi uz saskarsmi. Tu satiksi tādus cilvēkus, ar kuriem tev būs “pa ceļam” un jūs kļūsiet par labiem draugiem uz visu dzīvi.

Ūdensvīrs

Šodien Ūdensvīri var sasniegt veiksmi. Pat sliktas lietas nespēs tevi izsist no līdzsvara un novirzīt no ceļa. Izmanto savas iespējas un kontaktus tam, lai palīdzētu arī tiem, kam tas ir nepieciešams. Viņi tev “parādā” nepaliks!

Zivis

Daudzas Zivis šodien secinās, ka strīdu iemeslus ar laulāto draugu var atrast teju vai ikvienā sīkumā. Lai no tā izvairītos, centies ļauties tām nodarbēm, kas tevi uzlādē pozitīvi. Ja iespējams, dodies kādā īsā ceļojumā viens pats.

LA.lv