Latvijā
Kriminālziņas

Kebabu ēstuvē ar rasistiskiem izteicieniem nozākā darbiniekus 8

Foto – RPP

20. decembrī neilgi pēc pulksten 15.00 Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Brīvības ielā, kur kādā ātrās ēdināšanas iestādē atradās agresīva persona.

Ierodoties adresē, pie kafejnīcas ieejas pamanīti vairāki sabijušies cilvēki. Likumsargi iegāja ēstuvē, kur ieraudzīja vīrieti cīņu pozā ar savilktām rokām dūrēs. Agresīvais klients skaidroja, ka viņš esot atnācis paēst un viņam kārtības sargu palīdzība nav nepieciešama.

Pie policistiem piesteidzās vairāki uzņēmuma darbinieki, kuri pastāstīja, ka agresīvais vīrietis apsaukājis darbiniekus, sitis pa leti un izteicis rasistiskas piezīmes vienam no darbiniekiem. Uz aicinājumiem pamest ēstuves telpas, vīrietis kļuvis vēl agresīvāks un vienam no darbiniekiem meties virsū.

Pārkāpējs satverts un izgrūsts no ēstuves, pēc kā aizslēgtas durvis un izsaukta apsardze. Tomēr vīrietis nav licies mierā un pēc neilga laika atgriezies.

Agresīvais vīrietis vienam no kebabu gatavotājiem bija sasitis lūpu un saskrāpējis kaklu. Cietušajam izskaidrotas viņa tiesības vērsties Valsts policijā par miesas bojājumu nodarīšanu.

Manāmi iereibušais klients aizturēts. Izejot no ēstuves, kungs izrādīja neapmierinātību par notiekošo un arī policistus sāka lamāt ar cieņu aizskarošiem vārdiem. Personas aplūkošanas laikā huligāns sāka aktīvi pretoties. Policistiem nācās viņu satvert un noguldīt uz trotuāra. Vīrietis vairākkārtīgi brīdināts par speclīdzekļu pielietošanu, taču viņš aizrādījumus neņēma vērā. Lai neadekvāto kungu savaldītu pielietota arī elektrošoka ierīce.

Pārkāpējs nogādāts dežūrdaļā, kur veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Testa laikā noskaidrots, ka viņš ir 1,94 promiļu reibumā. Vīrietim sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par sīko huligānismu un piemērots maksimālais naudas sods – 500 eiro.

Dežūrdaļā aizturētais turpināja lamāties ar cieņu aizskarošiem vārdiem, izteica dažādus draudus un rasistiskas piezīmes par iebraucējiem Latvijā.

LA.lv
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Vecrīgā pieķertais taksometra šoferis cenšas vainu uzvelt klientam
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Kurzemē slimnīcā nogādā vilciena notriektu velosipēdistu
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Bordāns: Vecās oligarhiskās partijas noraka valdības izveidi
4 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Trīs partijas izstājas no JKP vadītajām valdības veidošanas sarunām
5 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Latvijas Banka noslēgusi pastāvīgu darba līgumu ar Saeimas “izsvilpto” Kušneru
4 stundas
ZD
Zigfrīds Dzedulis
Ekonomika
Latvija piedalīsies “Expo 2020” Dubaijā: cer veicināt eksportu uz Āzijas valstīm
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Arī ceturtdien vietām gaidāmi saulaini mirkļi
33 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Lielbritānija brīdina savus pilsoņus un ierindo Zviedriju augstākajā terora draudu līmenī
1 stunda