×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.6°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
22. decembris, 2017
Drukāt

Kebabu ēstuvē ar rasistiskiem izteicieniem nozākā darbiniekus (9)

Foto - RPPFoto - RPP

20. decembrī neilgi pēc pulksten 15.00 Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Brīvības ielā, kur kādā ātrās ēdināšanas iestādē atradās agresīva persona.

Ierodoties adresē, pie kafejnīcas ieejas pamanīti vairāki sabijušies cilvēki. Likumsargi iegāja ēstuvē, kur ieraudzīja vīrieti cīņu pozā ar savilktām rokām dūrēs. Agresīvais klients skaidroja, ka viņš esot atnācis paēst un viņam kārtības sargu palīdzība nav nepieciešama.

Pie policistiem piesteidzās vairāki uzņēmuma darbinieki, kuri pastāstīja, ka agresīvais vīrietis apsaukājis darbiniekus, sitis pa leti un izteicis rasistiskas piezīmes vienam no darbiniekiem. Uz aicinājumiem pamest ēstuves telpas, vīrietis kļuvis vēl agresīvāks un vienam no darbiniekiem meties virsū.

Pārkāpējs satverts un izgrūsts no ēstuves, pēc kā aizslēgtas durvis un izsaukta apsardze. Tomēr vīrietis nav licies mierā un pēc neilga laika atgriezies.

Agresīvais vīrietis vienam no kebabu gatavotājiem bija sasitis lūpu un saskrāpējis kaklu. Cietušajam izskaidrotas viņa tiesības vērsties Valsts policijā par miesas bojājumu nodarīšanu.

Manāmi iereibušais klients aizturēts. Izejot no ēstuves, kungs izrādīja neapmierinātību par notiekošo un arī policistus sāka lamāt ar cieņu aizskarošiem vārdiem. Personas aplūkošanas laikā huligāns sāka aktīvi pretoties. Policistiem nācās viņu satvert un noguldīt uz trotuāra. Vīrietis vairākkārtīgi brīdināts par speclīdzekļu pielietošanu, taču viņš aizrādījumus neņēma vērā. Lai neadekvāto kungu savaldītu pielietota arī elektrošoka ierīce.

Pārkāpējs nogādāts dežūrdaļā, kur veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Testa laikā noskaidrots, ka viņš ir 1,94 promiļu reibumā. Vīrietim sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par sīko huligānismu un piemērots maksimālais naudas sods – 500 eiro.

Dežūrdaļā aizturētais turpināja lamāties ar cieņu aizskarošiem vārdiem, izteica dažādus draudus un rasistiskas piezīmes par iebraucējiem Latvijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. atslēga ir audzēt gudrību. Atbildēt

  Protams, tāds sods šo vīru un pārējo sabiedrību tracina vēl vairāk. Bet tas nav atrisinājums, mīļie tautieši.
  Mēs paši diemžēl esam ļāvuši šiem megaspekulatiem-multuiku;lturizatoriem uzblīst. Un nobarojam viņus līdz pat šim laikam.

 2. Ir tādi tipi – kad sadzeras, tad zaudē sajēgu. 500 eiro noteikti ir pārāk mazs sods!

 3. Ļoti nesaprātīgs lietotājs, par tiem 500 eiro varētu tādas promiles izbaudīt, bet nu nekā!

 4. Vislabākais būtu ignorēt, neiet uz tādām vietām. Es metu līkumu.

 5. Kaut kads labums no krieviem ir, viniem ir tas polish nationalist mindset. Kebaberus izdzis no LV krievi ne latvieshi.

  Ari es esmu lepns rasists. Man nepatik melno invazija balto zemes. Eiropa ir tikai prieks baltajiem cilvekiem!

 6. Ietupināt uz pāris gadiņiem ķēmu!

Draugiem Facebook Twitter Google+