×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
3. janvāris, 2014
Drukāt

Ķibermaņa divnieks pirmo reizi desmitniekā

LETALETA

Latvijas bobsleja pilots Oskars Ķibermanis piektdien divnieku sacensībās apsteidza valsts vadošo pilotu Oskaru Melbārdi un izcīnīja augsto astoto vietu Vācijas pilsētā Vinterbergā notiekošajā Pasaules kausa izcīņas ceturtajā posmā.

Melbārdis sacensības noslēdza ar ieņemtu desmito vietu.

Ķibermanim šis ir karjeras augstākais sasniegums Pasaules kausa divnieku konkurencē, kas dos tik ļoti nepieciešamos ieskaites punktus atlasei uz Soču ziemas olimpiskajām spēlēm.

Ķibermanis kopā ar Vairi Leibomu, startējot ar jaunām kamanām un pirmajā braucienā trasē doties kā priekšpēdējie, startā uzrādīja trešo labāko laiku (5,10 sekundes). Trasē viņi līderim zaudēja 0,71 sekundi un no labāko sešnieka atpalika par 0,24 sekundēm, ieņemot 12.vietu.

Savukārt otrajā braucienā latvieši startā bija otrie (5,10 sekundes) un trasē uzrādīja piekto laiku, kas ļāva pakāpties uz astoto vietu 0,88 sekundes aiz uzvarētāja.

Savukārt Melbārdis kopā ar stūmēju Daumantu Dreiškenu pirmajā braucienā uzrādīja labāko starta laiku (5,08 sekundes), tomēr finišā līderim zaudēja 0,74 sekundes un no labāko sešnieka atpalika par 0,27 sekundēm, ierindojoties 13.vietā.

Arī otrajā braucienā latvieši startā palika nepārspēti (5,09 sekundes), bet finišā uzrādīja brauciena dalītu sesto labāko laiku, kas summā deva desmito vietu 0,92 sekundes nopakaļus uzvarētājam.

Par sacensību uzvarētāju kļuva šveicietis Beāts Hefti. Viņš par 0,46 sekundēm apsteidza krievu Aleksandru Zubkovu, kurš pēc pirmā brauciena bija ārpus labāko trijnieka, bet trešais vēl 0,01 sekundi nopakaļus bija Korijs Batners no ASV.

Ķibermanis plāno izlaist nākamo Pasaules kausa posmu, tā vietā dodoties uz Eiropas kausa sacensībām, kur notiks divi divnieku mači.

Sestdien un svētdien uz starta kāps četrinieku ekipāžas, kas šī posma ietvaros aizvadīs divas sacensības. Šogad katrā no Starptautiskās Bobsleja un skeletona federācijas (FIBT) disciplīnām pa reizei viena Pasaules kausa posma laikā notiks divas sacensības.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+