×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
26. jūnijs, 2013
Drukāt

Ķīlis kļuvis par izglītības ministra ārštata padomnieku reformu jautājumos

LETALETA

Demisionējušais izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis kļuvis par sava pēcteča Vjačeslava Dombrovska (RP) ārštata padomnieku izglītības reformu jautājumos, liecina informācija Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) mājaslapā.

Ķīlis, jau aizejot no amata, bija izteicies, ka piekristu kļūt par jaunā izglītības ministra ārštata padomnieku.

Kā liecina informācija ministrijas mājaslapā, Dombrovskim kopumā ir pieci ārštata padomnieki. LETA jau ziņoja, ka ministram ārštata padomnieks sporta jautājumos ir Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas (LBSF) prezidents Jānis Kols.

Savukārt ārštata padomniece sabiedrības integrācijas jautājumos ir Liesma Ose, kura savulaik strādāja ministrijā kā Politikas iniciatīvu un attīstības departamenta direktora vietniece valsts valodas politikas jomā, bet janvāra beigās darbu ministrijā atstāja, jo saņēmusi labu darba piedāvājumu nevalstiskajā sektorā.

Tikmēr ministra ārštata padomnieks juridiskajos jautājumos ir Valdis Verners, bet inovācijas jautājumos – Mats Rune Lennarts Kjaers.

Jau ziņots, ka Saeimas deputāte Inga Vanaga (RP) turpina pildīt Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) parlamentārās sekretāres pienākumus arī Dombrovska birojā.

Par ministra biroja vadītāju iecelta bijusī Rīgas mēra Nila Ušakova (SC) preses sekretāre Anna Kononova, kura arī strādā ar sabiedrisko attiecību jautājumiem. Savukārt biroja sekretāre un ministra palīdze ir Ilvija Zvaigzne, bet padomniece juridiskajos jautājumos arī turpmāk būs Ilze Muižniece. Ķīļa biroja vadītāja Nellija Titova ir Dombrovska padomniece augstākās izglītības un zinātnes jomā

Tāpat vēstīts, ka Ķīlis 30.aprīlī premjeram iesniedza demisijas rakstu, par savu atkāpšanās iemeslu minot veselības problēmas. Viņa atveseļošanās process turpināsies vēl ilgāku laiku. Viņa vietā Saeima 2.maijā izglītības un zinātnes ministra amatā apstiprināja Dombrovski.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+