×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Svētdiena, 17. jūnijs, 2018
13. janvāris, 2015
Drukāt

KM konkursa kārtībā atbalstīs muzeju kopkrājuma uzturēšanu

Ekrānšāviņš no nmkk.lvEkrānšāviņš no nmkk.lv

Kultūras ministrija (KM) izsludinājusi pieteikumu konkursu, kura mērķis ir sekmēt Nacionālā muzeju krājuma uzturēšanu un izmantošanu, liecina informācija oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Konkursā var pieteikties akreditēti pašvaldību, autonomie un privātie muzeji, kā arī privātpersonas, kuru valdījumā vai īpašumā ir Nacionālā muzeju krājuma priekšmeti un kuri ir nokārtojuši iepriekšējās līgumsaistības ar KM.

Pretendentam jāiesniedz aizpildīts un parakstīts pieteikums, kurā norādīts projekta nosaukums, projekta pieteicēja dati, projekta īstenošanas termiņi un pieprasītais finansējums. Jāsagatavo arī projekta apraksts, kurā pamatota projekta nepieciešamība.

Aprakstā jāizklāsta informācija par projekta darbības mērķiem un uzdevumiem, kā arī projekta saistību ar Nacionālā muzeju krājuma uzturēšanu un izmantošanu. Jābūt skaidram arī darbības plānam un informācijai par paredzamajiem kvalitatīvajiem un kvantitatīvajiem rezultātiem, kā arī informācijai par projekta īstenotājiem un projekta tāmei, kurā norādītas projekta kopējās izmaksas pa aktivitātēm un šo izmaksu sadalījums, kurā ir gan pretendenta pašfinansējums, no valsts budžeta pieprasītais finansējums, gan arī citi iespējamie finanšu avoti.

Pretendentam jāiekļauj arī apliecinājums, ka projekta plānotās darbības netiek, nav finansētas un netiks finansētas no citiem valsts budžeta finansējuma avotiem, piemēram, Valsts kultūrkapitāla fonda, tādējādi novēršot iespējamību, ka tiek saņemts dubults finansējums viena un tā paša projekta vai atsevišķu projekta aktivitāšu īstenošanai.
Konkursa dokumenti līdz 30. janvāra plkst.17 jāiesniedz KM Dokumentu pārvaldības nodaļā, tos sūtot pa pastu uz adresi: K. Valdemāra iela 11a, Rīga, LV-1364. Pasta zīmogs ir 30. janvāris.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+