×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Svētdiena, 17. jūnijs, 2018
14. oktobris, 2014
Drukāt

Koļinko: Pagaidām laikam uzvaras neesam nopelnījuši

foto: LETAfoto: LETA

Latvijas futbola izlases vārtsargs Aleksandrs Koļinko pēc neizšķirta pret Turciju (1:1) atzina, ka komanda spēlējusi labāk nekā pret islandiešiem, bet uzvaras pagaidām acīmredzot nav pelnījusi.

Aleksandrs Koļinko: “Varējām uzvarēt, varējām arī zaudēt. Spraiga cīņa, līdzīga. Kaspars Dubra beigās varēja iesist. Gribējās kaut ko vairāk par neizšķirtu. Pret Islandi baidījāmies spēlēt, šodien centāmies, vairāk turējām bumbu, bija momenti. Man patika spēle.

Ielaistie vārti? Turkiem bija bumba tālu no vārtiem, tādā brīdī nav pareizi stāvēt uz līnijas, centos paiet uz priekšu, lai piesegtu aizsargus. Bet viņš uzsita un bumba aizgāja pa augstu trajektoriju. Pieskāros, taču ielidoja vārtos. Ja stāvētu dziļāk uz līnijas, varbūt pat noķertu tādu sitienu.

Futbols ir tāda spēle – kāds kļūdās, kāds tās labos. Mans darbs bija organizēt tālāk spēli, lai neielaistu vēl vārtus kā pret Islandi. Tas izdevās, un mēs arī iesitām. Šodien labi nospēlēja brāļi Višņakovi, Valērijs Šabala. Arī pārējie. Jānis Ikaunieks malacis, neapjuka. Viņš nebija sanervozējies, gatavojās kā visi.

Pret Islandi mums spēle jau no sākuma nesanāca, bet pret Kazahstānu un Turciju bija labas spēles. Centāmies, bet uzvaras pagaidām laika neesam pelnījuši. Trijās spēlēs esam ieguvuši divus punktus, uzdevums ir būt trešajiem grupā. Nākamā spēle pret Nīderlandi, vajadzēs viņus apspēlēt. Pret šo izlasi esmu spēlējis (2004. gada Eiropas čempionāta finālturnīrā bija 0:3). Tā bija grūta spēle, negribu, lai kas tāds atkārtotos. Ja islandieši viņus apspēlēja ar 2:0, mūs ar 3:0. Ceru, ka būsim līdzvērtīgi.”

Latvijai nākamā spēle 16. novembrī Amsterdamā pret Nīderlandi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+