Mobilā versija
+3.9°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
23. marts, 2016
Drukāt

Kontrabandas cigaretes cenšas “iepludināt” ar plostu pa Daugavu

Foto: Valsts robežsardzeFoto: Valsts robežsardze

Naktī no 22. uz 23.martu robežsargi Daugavā pie Indricas upes aizturēja plostu ar 110 000 kontrabandas cigarešu, LA.lv pavēstīja Valsts robežsardzes pārstāve Kristīne Pētersone.

Daugavpils pārvaldes Piedrujas robežapsardzības nodaļas amatpersonas, pildot dienesta pienākumus, Daugavā pamanīja plostu, kas, peldot pa upi, šķērsoja valsts robežu.

Izmantojot valsts robežsardzes motorlaivu, Slobodas ciema tuvumā robežsargi plostu apturēja. Apskatot to, konstatēts, ka plostu veido 11, iepakotas melnos polietilēna maisos, savā starpā savienotas kārbas, kurās robežsargi konstatēja 100 000 cigaretes “NZ Super Slim” un 10 000 cigaretes “Premjer”. Kopumā robežsargi izņēma 110 000 cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Uzsākts kriminālprocess par kontrabandu.

Pievienot komentāru

TV3: Eksprezidents Bērziņš un LU rektors Muižnieks ar aplausiem sveic filmu par Krimas aneksiju (44)Uz Rīgu šonedēļ bija atbraukusi Krievijas delegācija, ko vadīja Krievijas tirdzniecības un rūpniecības kamera. To uzņēma Rīgas mērs, zemkopības un arī ekonomikas ministrs, vēsta raidījums "Nekā personīga".
Draugiem Facebook Twitter Google+