Kultūra
Mūzika

Koris “Kamēr…” aicina uz koncertu “Nakts klusumā”0

Foto: Mārcis Baltskars

Rīgas Vecās Sv. Ģertrūdes baznīcas 150. jubilejas gada svinību ietvaros jauniešu koris “Kamēr…” 30. martā plkst. 18 klausītājiem piedāvās muzikālu ceļojumu, kura ietvaros vienotā koncertprogrammā skanēs latviešu un franču romantisma klasiķu, kā arī mūsdienu komponistu kordziesmas, informē ērģelnieks Aigars Reinis.

Koncertam nosaukumu devis viens no tā skaņdarbiem – Kamila Sensāna “Calme des nuits” jeb “Nakts klusumā”, kas labi raksturo visa koncerta emocionāli jūtīgo atmosfēru.

“Man ir patiess prieks, ka varam būt kopā ar Rīgas Vecās Sv. Ģertrūdes baznīcas draudzi tai tik nozīmīgajā jubilejas gadā!

Šajā akustiski skanīgajā dievnamā vienmēr esam laimīgi atgriezties un sniegt muzikālu baudījumu saviem klausītājiem.

Šoreiz, skanot latviešu un franču mūzikai, koris klausītajiem uzburs pavasarīgas nakts noskaņas, programmā mijoties gan garīgām, gan laicīgām tēmām,” saka kora mākslinieciskais vadītājs un diriģents Aivis Greters.

Koncerts “Nakts klusumā” ir viens no pasākumu cikla Rīgas Vecās Sv. Ģertrūdes baznīcas 150 gadu jubilejas notikumiem, kas risinās no marta līdz jūnijam kopumā 150 dienu garumā un tiek īstenots ar Rīgas domes un Valsts kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas “Latvijai – 100” atbalstu.

Ieeja koncertā par ziedojumiem.

LA.lv